kolor ugru

AH

Minimalistyczne obrazy - najpiękniejsze dekoracje ścian do nowoczesnych wnętrz

Minimalistyczne obrazy - najpiękniejsze dekoracje ścian do nowoczesnych wnętrz

Zastanawiasz się jak udekorować ściany nowoczesnego wnętrza? Postaw na minimalistyczne obrazy z motywem natury, z subtelną kreską i w jasnych tonacjach!

Najmodniejsze kolory do kuchni

Dobrze dobrane kolory do kuchni sprawiają, że wnętrze staje się efektowne i modne. Łatwo jednak popełnić błąd. Nietrafione kolory do kuchni mogą pomniejszyć optycznie wnętrze lub zwyczajnie nie zagrać z pozostałymi elementami wystroju. Podpowiadamy, jak wybrać kolory do kuchni, które idealnie wpiszą się w przestrzeń pomieszczenia i podkreślą jego styl.

Dekoracje, które pomogą wam zatrzymać wakacyjny klimat

Wykorzystanie elementów nawiązujących do pamiątek z wakacyjnych wojaży już od kilku sezonów rządzi na liście najgorętszych trendów wnętrzarskich. Różnorodność zdobień, deseni, feeria barw i struktur sprawiają, że dość łatwo przemycić ten styl i połączyć go z innymi - oczywiście - z umiarem. O tym, że pamiątki z podróży to najlepsze dekoracje wnętrz przekonuje nas marka 9design.

Płytki łazienkowe - przegląd aktualnych trendów

Płytki łazienkowe - przegląd aktualnych trendów

żółcienie, ziemiste ugry tworzą niezwykłą mieszankę, która sprawia, że możemy poczuć śródziemnomorski klimat. Płytki łazienkowe Tubądzin w majolikowej wersji to wybór dla tych, którzy kochają oryginalne wzory. Płytki łazienkowe Opoczno - ku nowoczesności Zupełnym przeciwieństwem majolikowych wzorów są

Przyjazny projekt

kolory: beż, jasny ugier oraz biel; dzięki nim nowoczesne i dość surowe wnętrze jest ciepłe i przytulne. Tylko w wesołych pokojach dzieci oraz w sąsiadującej z nimi łazience użyto nieco innej palety barw. Anna i Mariusz są bardzo zadowoleni z wyglądu mieszkania. I jeżeli kiedykolwiek zdecydują się na

Najnowsze