elektryczna suszarka do bielizny

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Pralnia w domu - jak ją praktycznie urządzić?

Pralnia w domu - jak ją praktycznie urządzić?

Domowa pralnia to niedoceniane jeszcze, ale bardzo funkcjonalne miejsce w domu lub mieszkaniu. Wygospodarowanie miejsca na urządzenie pralni jest wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem.

Grzejnik łazienkowy. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Właściwy dobór grzejnika łazienkowego to ciepła łazienka, gdzie nie ma problemów z wilgocią. Dodatkowo może dawać inne korzyści - choćby to, aby można było na nim wysuszyć pranie. O czym pamiętać przy dokonywaniu zakupu? Podpowiadamy.

Pralnia z suszarnią

Pralnię i suszarnię w nowym domu można urządzić tak, by było wygodnie, a wilgoć z suszącego się prania nie niszczyła domu.

Pralka w kuchni - za i przeciw

znalezienie miejsca dla kosza z brudną bielizną - niehigieniczne jest trzymanie go w kuchni. Co więcej, obok szuflady ze sztućcami i talerzami, trzeba wydzielić szafkę na detergenty - proszki do prania, odplamiacze, etc - co nie jest zbyt komfortowe. Niektórym może przeszkadzać charakterystyczny zapach

Słodkie chipsy z arbuza

1/2 arbuza,elektryczna suszarka do grzybów i owoców Arbuza pokrój na trójkątne plasterki około centymetrowej grubości. Odkrój skórę i usuń pestki. Plastry rozłóż w koszykach, zostawiając między plasterkami odstępy. Włącz najsilniejsze suszenie przez 6-12 godzin. Potem odwróć plastry na drugą stronę

Najnowsze