elektryczna suszarka do bielizny

KaM

Grzejnik łazienkowy. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Grzejnik łazienkowy. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Właściwy dobór grzejnika łazienkowego to ciepła łazienka, gdzie nie ma problemów z wilgocią. Dodatkowo może dawać inne korzyści - choćby to, aby można było na nim wysuszyć pranie. O czym pamiętać przy dokonywaniu zakupu? Podpowiadamy.

Pralnia z suszarnią

Pralnię i suszarnię w nowym domu można urządzić tak, by było wygodnie, a wilgoć z suszącego się prania nie niszczyła domu.

Pralka w kuchni - za i przeciw

Gdzie w domu umieścić pralkę? Odpowiedź wydaje się banalna - w łazience. Tymczasem w niektórych mieszkaniach, można spotkać pralkę w kuchni? Czy to dobry pomysł i kiedy się przydaje? Przedstawiamy plusy i minusy takiego rozwiązania.

Jak wybrać grzejnik do łazienki

Jak wybrać grzejnik do łazienki

- posiadając grzałkę elektryczną nie będziemy skazani na nieprzyjemny chłód w łazience. Dodatkowo grzejnik łazienkowy z podłączoną grzałką może nam służyć jako miejsce do suszenia ręczników czy też przemoczonej bielizny poza sezonem grzewczym. Grzałka Purmo dzięki prostej konstrukcji pokrętła nie sprawia

Słodkie chipsy z arbuza

1/2 arbuza,elektryczna suszarka do grzybów i owoców Arbuza pokrój na trójkątne plasterki około centymetrowej grubości. Odkrój skórę i usuń pestki. Plastry rozłóż w koszykach, zostawiając między plasterkami odstępy. Włącz najsilniejsze suszenie przez 6-12 godzin. Potem odwróć plastry na drugą stronę

Najnowsze