karnisze ikea

Katarzyna Kowalska

Jak urządzić sypialnię w salonie?

Jak urządzić sypialnię w salonie?

Jak wydzielić w salonie wygodny kącik z łóżkiem? Z tym problemem borykają się nie tylko właściciele kawalerek. Rozkładana kanapa w salonie to oczywiście rozwiązanie najprostsze, ale czy najwygodniejsze? Oto nasze pomysły na aneksy sypialne. Z prawdziwym łóżkiem!

Ekspert z IKEA odpowiada na pytania czytelników #3

IKEA słynie z pomysłowych rozwiązań do małych wnętrz i nie tylko. Dlatego na pytania czytelników dotyczące problemów aranżacyjnych odpowiada dekoratorka wnętrz IKEA Katarzyna Jaros-Puzio. Przeczytaj, z czym zmagają się Polacy w aranżacji wnętrz.

Na czym można, a na czym nie powinno się oszczędzać, urządzając dom

Urządzanie mieszkanie to kosztowna inwestycja. Jednak nie na wszystko trzeba wydawać fortunę. Zobacz na czym możesz zaoszczędzić, a no co lepiej nie żałować pieniędzy, żeby za chwilę nie płacić po raz drugi za to samo.

Zobacz wideo

Wnętrza: paryskie mieszkanie całe w bieli

Wnętrza: paryskie mieszkanie całe w bieli

ścian i sufitu. Bawełniane zasłony na niewidocznym karniszu dekorują okna, a ich odcień i faktura ocieplają przestrzeń, dobrze komponując się z bielą na ścianach. Proste meble z IKEA Antonella zestawiła z designerskimi meblami wyszukanymi na targach staroci i w antykwariatach. Obok krzesła Phillipa

Marcowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

i samodzielnie montować karnisze, zasłony, firany, rolety itd. Drugą niespodziankę znajdziecie na naszej stronie czterykaty.pl. Jest to ebook zawierający mnóstwo informacji dotyczących segregowania odpadków w domu. Można go pobrać bezpłatnie. Został przygotowany przez naszych redaktorów i partnerów

Najnowsze

Karnisze Ikea

Karnisze Ikea

Karnisze Ikea - ogólnie. Ikea, jak każdy sklep z wyposażeniem wnętrz posiada również w swojej ofercie karnisze do wieszania zasłon lub firanek, sprawiając, że każde pomieszczenie stanie się dzięki temu bardziej eleganckie. Dzięki sporej ofercie karniszy w niższych cenach, z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiedni zarówno według koloru, jak i długości, której szuka.

Karnisze Ikea - karnisze narożnikowe. Chcąc ozdobić swoje mieszkanie czy też salon, często szukamy niestandardowych rozwiązań, dlatego warto zastanowić się nad zakupem karniszy narożnikowych, tak zwanych półokrągłych, które świetnie przysłonią niewykorzystane kąty, ale także optycznie zmniejszą ogromne pomieszczenia. Również chcąc zawiesić większą ilość zasłon lub firanek, warto zainwestować w potrójną szynę, która świetnie sprawdzi się o każdej porze dnia.

Karnisze Ikea - dodatki. Oczywiście oprócz standardowych karniszy, dostępnych w kilku kolorach Ikea proponuje również szereg dodatków, począwszy od żabek na zasłonki, po ozdobne haczyki do cięższych tkanin czy też po prostu wymyślne końcówki do karniszy. Dostępne są również same firanki i zasłonki, dlatego tak skompletowany zestaw umożliwi cieszenie się każdą chwilą w domu.