obrusy eleganckie ikea

anaopo, KJT

Kevin sam w domu. Najpiękniejsze filmowe wigilie wszech czasów. Zainspirujcie się!

Kevin sam w domu. Najpiękniejsze filmowe wigilie wszech czasów. Zainspirujcie się!

Kevin sam w domu - pamiętacie tę wigilię? Wy też możecie urządzić święta w iście hollywoodzkim stylu. Oto zestawienie dziesięciu najlepszych świątecznych przyjęć, które warto naśladować.

Jak stworzyć świąteczny klimat za pomocą oświetlenia?

Wszystko zaczęło się od Gwiazdy Betlejemskiej - jasnego punktu na mapie nieba, który doprowadził Trzech Króli do miejsca narodzenia Dzieciątka. Od tego czasu uroczyście obchodzimy ten dzień oraz jego wigilię. My też wypatrujemy pierwszej gwiazdki, która w wielu domach rozpoczyna ucztę lub zwiastuje radosny moment wręczania prezentów. Ulice miast i miasteczek już w listopadzie zaczynają jaśnieć milionami kolorowych światełek rozpraszających zimową ciemność. Nikt nie ma wątpliwości, że jednym z nieodłącznych symboli Bożego Narodzenia jest światło. Dlaczego jest tak ważne i jak może zagościć w naszym domu, by wyczarować niezapomniany klimat świąt?

Nowości z jesiennych kolekcji popularnych sklepów. Co nowego w IKEA, home&you, Duka i innych

Chociaż lato nas jeszcze rozpieszcza, w popularnych sklepach wnętrzarskich na dobre zagościła jesień. Zobaczcie najciekawsze nowości tego sezonu.

Zobacz wideo

Tematy wnętrzarskie listopad

krzesła materiały obraz do sypialni nad łóżko obrazy nad sofa obrusy ikea ozdoby na parapet podesty pod łóżko pokój dzienny w bloku projekt pokoju dziennego w bloku projekty klatek schodowych salon biało szary salon szaro beżowy ścianka ażurowa tapeta do

Aranżacje stołów na różne okazje

Aranżacje stołów na różne okazje

, w serwisie multimedialnym Kotlet.tv odpowiadająca m.in. za aranżacje. Aranżując stół w kolorze granatowym warto wybrać biały obrus, który ładnie skontrastuje się z ciemnymi dodatkami. Na granatowej podkładce (do zakupienia np. w Ikea) ułożyć można zastawę złożoną w dwóch kolekcji - białej i szklanej

Oryginalne komody do mieszkania - wybór redakcji

Oryginalne komody do mieszkania - wybór redakcji

każdego gościa! Wybraliśmy dla was najbardziej oryginalne i ładne komody! Mebel o  Katalog IKEA 2018: w tym roku jest zaskakujący! Co się zmieniło?

Najnowsze

Obrusy eleganckie Ikea

Obrusy eleganckie Ikea

Obrusy eleganckie Ikea - ozdoba stołu. Bez obrusu nie uda się zorganizować nie tylko bardzo eleganckiego przyjęcia, ale nawet mniej wystawnego spotkania towarzyskiego. Stanowi on bowiem dodatek zarówno praktyczny, jak również dodający stylu i elegancji nakryciu stołowemu. Obrus to oprawa dla zastawy stołowej, jak również podawanych dań. Przed jego wyborem należy się zatem dokładnie zastanowić.

Obrusy eleganckie Ikea - nie tylko w bieli. Niewątpliwie z obrusami najbardziej kojarzy się jeden kolor. Przez lata uznawany za najbardziej elegancki i pasujący do różnych okazji. Biały obrus stanowi doskonałą oprawę dla świątecznego stołu, ale także podczas bardziej świeckich okazji. Jednak obecnie modne, a zarazem eleganckie, są także obrusy w innych kolorach. Za przykład mogą posłużyć te szare czy srebrne. Piękne efekty uzyskuje się także poprzez połączenie tych barw.

Obrusy eleganckie Ikea - liczy się jakość. W obrus warto zainwestować. Przede wszystkim dlatego, że najlepsze produkty posłużą swoim właścicielom przez lata. Poza tym cena przekłada się często na jakość i precyzję wykonania. A te widoczne są nawet gołym okiem. Elegancki obrus wykonany jest bowiem z najlepszych materiałów i z należytą starannością.