juta worki

BG

Akcesoria na topie: z naturalnej juty

Akcesoria na topie: z naturalnej juty

Z jutowych włókien robi się już nie tylko sznury i mocne worki. Juta wkroczyła na salony i - niesiona ekologiczną falą - zapewne szybko z nich nie wyjdzie.

Te szwedzkie poduszki dekoracyjne pięknie ozdobią dom: Top 24 wzory

Jak dobrać poduszki dekoracyjne? Podpowiadamy, a także prezentujemy 24 piękne propozycje o różnych wzorach, stylach i kolorach. Odnajdą się w wielu aranżacjach, podkręcając styl domu skandynawskiego, etno czy art déco. Teraz wszystkie poduszki dekoracyjne można kupić z rabatem nawet 72%.

Nowości z IKEA. Projektanci stawiają na nowoczesny skandynawski styl [CENY]

Wraz z nadejściem wiosny w sklepach IKEA pojawiło się kilkadziesiąt nowych produktów, które od kwietnia dołączyły do stałego asortymentu. Wśród nowości znalazły się m.in. nowoczesne dywany z naturalnych materiałów, sofy, łóżka, naczynia do gotowania oraz innowacyjne ładowarki do baterii i akumulatorki.

Wyposażenie wnętrz: ufff, ale puf, czyli wygodnie i kolorowo

, puf-worek wypełniony hipoalergicznymi kulkami poliestrowymi, poliester, 130 x 97 cm. Cena 349 zł, sopolish.pl WYPOSAŻENIE WNĘTRZ - PUFY. Bajkowy Las, obicie można zdjąć i wyprać w temperaturze 40 st. C, średnica 45 cm, wysokość 25 cm. Cena 49 zł, fabrykawafelkow.pl WYPOSAŻENIE WNĘTRZ - PUFY. Ślimak

Najnowsze