fornir bejca

Redakcja

Jak zmienić wygląd starej meblościanki?

Jak zmienić wygląd starej meblościanki?

Może pamiętasz ją z dzieciństwa albo odziedziczyłeś po babci - meblościanka wraca obecnie jako królowa wnętrz w stylu vintaage lub w eklektycznych aranżacjach. Jak zmienić jej wygląd? Podpowiadamy.

Wnętrza: wykończenie ścian płytą budowlaną mfp®

W jaki sposób można wykończyć ścianę obłożoną płytą budowlaną? Rekomendowanych sposobów i rodzajów wykończeń jest bardzo dużo, a ich realizacja znacznie uproszczona dzięki właściwościom uniwersalnej płyty budowlanej firmy Pfleiderer.

Drzwi wewnętrzne - jakie wybrać?

Czy możemy sami wymienić drzwi wewnętrzne, czy trzeba powierzyć to zadanie fachowcowi? Jakie drzwi wybrać, w jakim wykończeniu? Odpowiedź znajdziesz w naszym remontowym miniporadniku.

Aranżacje wnętrz: porady stylistki

Aranżacje wnętrz: porady stylistki

do drewna. Jeśli zależy nam na zachowaniu jego naturalnego wyglądu, najlepiej sprawdzi się bejca, która nie zasłoni rysunku słojów, a doda kolorowi głębi. Znakomity efekt uzyskamy również przez ługowanie i olejowanie belek na biało, z zachowaniem widocznych słojów. Drewniana konstrukcja w jasnej

Z kurnika do salonu

? To jedzie na targ staroci. Jeden jest na Kole, drugi w Broniszach. Wybór jest ogromny, ale trzeba uważać na to, co się kupuje. Sprzedający często szybko "odświeżają" meble lakierem lub bejcą, by nie było widać zużycia. Co gorsza - nogi przybijają gwoździami, smarują współczesnymi klejami

Najnowsze