tynk strukturalny beton w kuchni

Redakcja

Co na ścianę w przedpokoju?

Co na ścianę w przedpokoju?

Przedpokój to wizytówka całego domu, aranżując go warto zadbać o to by był zarówno funkcjonalny jak i elegancki. Wybór odpowiednich mebli, dodatków, akcesoriów i dekoracji, które stworzą spójną całość zdaje się być nie lada wyzwaniem. Zobacz kilka ciekawych pomysłów, jak łatwo i elegancko zorganizować i ozdobić ścianę w przedpokoju.

Jak dobrać tynk żywiczny?

Tynk żywiczny, inaczej marmolit lub tynk mozaikowy to świetny materiał do wykończenia elewacji. Równie dobrze sprawdzi się tynk żywiczny wewnętrzny, stosowany w środku budynku. Podpowiadamy, jak kłaść tynk żywiczny, jak go usunąć oraz jaka jest jego cena.

Urządzanie małej kuchni - trudna łamigłówka

Urządzanie małej kuchni przypomina układanie puzzli - trzeba dopasować do siebie wiele elementów i stworzyć z nich spójną całość. Zadanie skomplikowane, ale wykonalne, o czym świadczą prezentowane wnętrza.

Grzejniki dekoracyjne: 18 ciekawych propozycji

Grzejniki dekoracyjne: 18 ciekawych propozycji

kamieniem lub tynkiem strukturalnym? W takich sytuacjach świetnie sprawdzi się Grzejnik Ribbon - finalista konkursu DOBRY WZÓR 2009, który zdobył także prestiżową nagrodę Must Have Łódź Design Festival 2011. Grzejnik dekoracyjny może spełniać również funkcję... półki. Szczególnie w łazience, gdzie zwykle

Modna łazienka - trendy w urządzaniu

podłogę można pokryć tynkiem strukturalnym i specjalną wylewką, która idealnie naśladuje fakturę i strukturę betonu. Możemy również postawić wielkoformatowe płytki ścienne imitujące beton. Na polskim rynku jest bardzo duży wybór. mat. prasowe Ciekawym trendem jest łączenie ze sobą materiałów "z

Najnowsze