tanie tynki dekoracyjne

Katarzyna Jodłowska

Betonowa farba strukturalna

Betonowa farba strukturalna

Beton to ostatnio bardzo modny materiał wykończeniowy wśród urządzających mieszkania. Ma mnóstwo zalet i stwarza niezwykłe możliwości aranżacyjne.

Styl industrialny - inspiracje i aranżacje

Od wnętrza w budynku pofabrycznym, przez garaż zaadaptowany na mieszkanie, po lokum w nowoczesnym budynku - styl industrialny, mimo swej nazwy, nie jest przypisany do jednej lokalizacji. Czym się charakteryzuje i jak stworzyć aranżację zgodnie z tym trendem?

Projekty domów parterowych w różnych stylach

Odwieczne dylematy inwestorów budujących parterowy dom: dach płaski czy stromy? Jeśli stromy, to z możliwością adaptacji poddasza, czy też nie? I do tego pytania o styl: dworek czy przeszklone pudełko? Prosty czy łamaniec? Słowem: współczesny, nowoczesny czy może tradycyjny?

Domy tanie w budowie - prosto, ekonomicznie i funkcjonalnie

Prosta bryła oparta na rzucie prostokąta lub kwadratu, przykryta dwuspadowym dachem z oknami połaciowymi zamiast lukarn, bez dodatkowych detali architektonicznych, jest najbardziej ekonomiczna w budowie . Ozdobą takich domów mogą być ciekawie wkomponowane w elewację, elementy dekoracyjne takie materiały

Najtańsze sposoby na budowę domu

wybudowania będzie niższy. Czytaj więcej na temat tego, ile kosztuje projekt indywidualny i gotowy razem z adaptacją Największe oszczędności poczynimy podczas wyboru projektu budowlanego. Nie chodzi tu o cenę samej dokumentacji, lecz o jej specyfikę. Szukając domu taniego w budowie zwróćmy uwagę na

Najnowsze