tafta na zasłony

IP; proj. Maria Borczuch/murladesign.pl

Okna: powiew świeżości

Okna: powiew świeżości

Dekoracyjne tkaniny w staroświecki różany deseń, którymi ozdobiono okna i łóżko, wniosły do sypialni atmosferę wiejskiego ogródka. Aby jednak nie zrobiło się zbyt kwieciście, zastosowano również gładki materiał w odcieniu świeżej zieleni.

Dekoracje okien: siła skromności

W oszczędnie urządzonym salonie równie prosta jest aranżacja okien. Nie ma tu sutych drapowań ani przyciągających wzrok wzorów. Jedynie proste rolety rzymskie i tak samo skromne zasłony. W nowoczesnym wnętrzu taka dekoracja w zupełności wystarczy.

Zasłony: kotara zamiast ściany lub drzwi

Zamiast stawiać ściankę, zawieś kotarę. Możesz nią także zastąpić drzwi. Zasłoni niechciany widok albo wydzieli aneks w wielofunkcyjnym pomieszczeniu. Dobrana do wystroju wnętrza, stanie się jego dodatkową ozdobą.

Sposoby szycia i upinania zasłon

pojawiają się nowe produkty, akcesoria, rozwiązania dostosowane do aktualnych potrzeb klientów oraz obecnych trendów wnętrzarskich. W morzu przeróżnych dekoracji okiennych łatwo się jednak pogubić. Zasłony na okna - jaka tkanina

Mieszkanie z jadalnią... na tarasie

Mieszkanie z jadalnią... na tarasie

utrzymaniu i... długowieczna. Wreszcie zasłony zawisły: z teatralnej tafty, podszywane wełną, żeby były mięsiste, ciężkie, lepiej się układały i dawały lekko morską poświatę. Równie długo trwały poszukiwania błękitnego aksamitu na kanapę marki Livingroom by Mebelplast. Za to odcień

Najnowsze