taborety z rattanu

Karolina Kielak

Meble ogrodowe - zaaranżuj strefę wypoczynku w ogrodzie

Meble ogrodowe - zaaranżuj strefę wypoczynku w ogrodzie

Nie ma nic przyjemniejszego niż relaks na świeżym powietrzu, szczególnie, gdy pogoda jest naprawdę piękna. Jak zaaranżować strefę odpoczynku w ogrodzie? Przydadzą się meble ogrodowe. Sprawdziliśmy, które z nich najlepiej się sprawdzą, z czego uszyć poduszki na meble ogrodowe, a także jak zrobić meble z palet!

Styl eko w mieszkaniu

Styl eko podbija rynek mebli i dodatków. Coraz częściej i coraz chętniej wybieramy do mieszkań te w jasnych kolorach, z naturalnych materiałów lub ręcznie wykonywane przedmioty. Nic dziwnego! Ich kolorystyka i prostota wprowadza do wnętrz spokój i harmonię. Zobaczcie sami.

Szybka metamorfoza sypialni: Top 6 patentów

Przedstawiamy patenty nie tylko na szybką metamorfozę sypialni, ale również niedrogą aranżację wnętrza. Zastosowane razem pozwolą uzyskać spektakularny efekt, a pojedyńczo - zadowalający.

Tarasy ogrodowe. Jak zrobić taras?

zastawiony mnóstwem doniczek z kwiatami. Czasem wystarczy jedna, dwie rośliny, by zrobić wrażenie i zaspokoić potrzebę obcowania z naturą. Jeśli chcemy mieć taras w stylu śródziemnomorskim, wybierzmy meble ogrodowe np. wyplatane z trawy morskiej, rattanu, wyłożone poduszkami. Aranżacja w tym klimacie będzie

Najnowsze