tablice vintage

WiB

Mapki zdrapki dla miłośników podróży - czym są i gdzie je kupić?

Mapki zdrapki dla miłośników podróży - czym są i gdzie je kupić?

Mapki zdrapki są nie tylko niebanalną dekoracją domu, która świetnie prezentuje się na ścianie - w ramach i na tablicach korkowych. To doskonałe narzędzie motywacyjne dla dorosłych i edukacyjne dla dzieci, dzięki któremu lepiej można poznać świat, a także zaplanować podróże marzeń.

Te meblościanki chcą mieć "Kowalscy XXI wieku". Czy to początek nowego stylu w aranżacji wnętrz?

Meble segmentowe i duże regały znowu są modne. Jak wyglądają te, których pożądają teraz Polacy oraz czy spełniają tak wiele funkcji, jak to było w czasach PRL-u, kiedy w salonach królowały meblościanki Kowalskich? Wygląda na to, że rodzi się nowy styl w aranżacji wnętrz. Te nowoczesne meblościanki są stylowe, praktyczne i bardzo pożądane przez fanów dobrego designu.

Biurko dla ucznia - inspiracje

Zastanawiasz się czy zdążysz jeszcze ze zmianami w pokoju dziecka przed nadejściem nowego roku szkolnego? Czasami wystarczy kilka prostych i niewymagających dużych nakładów czynności. Przedstawiamy inspiracje związane z miejscem do nauki.

Design dla wielbicieli iPhone'ów - 7 oryginalnych gadżetów

, zwykła zabawka, która zapewne przypadnie do gustu właścicielom iPhone'ów wychowanym w latach 90. Gadżet jest zminiaturyzowaną wersją popularnych wówczas tablic magnetycznych do zabawy dla dzieci. iFoolish Dziennikarstwo obywatelskie kwitnie, zatem profesjonalna - a przy okazji hiper-designerska

Pokój w stylu vintage

prezentowanym poniżej przykładzie motywem przewodnim aranżacji jest cyrk. W pokoju pojawiły się takie elementy jak diabelski młyn, który pełni funkcję regału na zabawki, tablica, obrazki o tematyce cyrkowej, stylowe łóżko, którego rama wykonana jest ze starych drewnianych palet

Najnowsze