tablica z pisakiem

Aleksandra Matczuk

Artykuły biurowe, których nie może zabraknąć w domu. Idealne rozwiązania podczas pracy zdalnej

Artykuły biurowe, których nie może zabraknąć w domu. Idealne rozwiązania podczas pracy zdalnej

Stworzenie gabinetu podczas pracy zdalnej to nie lada wyzwanie. Poza odpowiednim umeblowaniem, ważne są również artykuły i przybory biurowe, które świetnie sprawdzą się również w domu. Oto nasze propozycje.

Jak zmienić kolor szafy przesuwnej? Praktyczne porady i tanie rozwiązania

Nowoczesne aranżacje z czasem mogą stać się niemodne lub po prostu przestają się podobać. W takiej sytuacji dobrze jest zdecydować się na małe zmiany - będą one tańsze, niż zakup nowych mebli, a pomogą utrzymać nowoczesny i ciekawy wygląd aranżacji. Zobacz, jak w tym przypadku wygląda metamorfoza szafy. Podpowiadamy, jak szybko i tanio zmienić wygląd jej drzwi tak, by przedmiot zyskał drugie życie.

Designerskie akcesoria kuchenne Zeller: małe, duże, mobilne

Małe i duże akcesoria kuchenne Zeller. Są tu produkty, które można schować w szafce, postawić na blacie, jak również mobilne, które można przestwiać w dowolne miejsce. To stylowe i funkcjonalne artykuły kuchenne na każdą kieszeń. Teraz są jeszcze tańsze.

Grzejniki dekoracyjne: 18 ciekawych propozycji

Grzejniki dekoracyjne: 18 ciekawych propozycji

miejsca - w tym przypadku dodatkowo w bardzo estetycznej formie, która będzie jak wisienka na torcie w nowoczesnym wnętrzu. Grzejnik ten występuje w kilku odsłonach - poza lustrzanym frontem możemy też wybrać szklany ekran w kolorze białym lub czarnym, po którym można pisać jak po tablicy. Pisaki i gąbka

Pokoje dziecięce: od maluchów po nastolatki

Pokoje dziecięce: od maluchów po nastolatki

rozweseliły wnętrze. Przy okazji przesłoniły wyglądające nieestetycznie rury centralnego ogrzewania. Na haczykach zamontowanych w półce nad komodą zawieszono wygodne pojemniki na pisaki i kredki. Do oświetlenia pokoju małego Jeremiego stylistki wybrały lampy wyglądające jak zabawki: nocną z kloszem w

Najnowsze