przepierzenia pokoju

red.

Przytulne mieszkanie w klimacie urban jungle. Spokojna przystań dla rodziny

Przytulne mieszkanie w klimacie urban jungle. Spokojna przystań dla rodziny

We wnętrzach dominuje naturalny niebejcowany dąb oraz zieleń, która prowadzi narrację w tej aranżacji. Występuje ona w wielu odsłonach: na tkaninach, meblach, dodatkach i ścianach. Cała kompozycja, wraz z żywymi roślinami, stworzyła w mieszkaniu klimat w stylu urban jungle.

Mieszkanie w jasnych kolorach

Prezentowane mieszkanie jest utrzymane w duchu surowej, wyrafinowanej prostoty oraz pełne nietypowych rozwiązań. Przyjrzyjmy im się bliżej.

Salon i sypialnia w jednym - pomysły na aranżacje

Przestrzenie otwarte w mieszkaniu cieszą się ostatnio niemałą popularnością. Zazwyczaj łączymy kuchnię z pokojem dziennym, czasem również z jadalnią, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć pokój dzienny z sypialnią. Jak tego dokonać?

Mieszkanie pełne orientalnych mebli i dodatków

Mieszkanie pełne orientalnych mebli i dodatków

motywami orientalnymi. Strefę jadalni wydzielono z ogromnego holu przepierzeniem - drewnianą ramą z przeszkleniami (po lewej). Stół i krzesła pochodzą z dawnego mieszkania. Nad stołem secesyjna lampa autorstwa Josefa Hoffmanna. W głębi biblioteka. Łazienka dzieci usytuowana jest pomiędzy ich pokojami na

Najpopularniejsze tematy wnętrzarskie

okno między pokojem a kuchnią ozdoby do samodzielnego wykonania meble z płyty osb pojemna szafa do małego pokoju pomysł na regał przepierzenia pokoju remont mieszkania w bloku stół

Mocne wejście

, gdy w mieszkaniu nie ma przedpokoju wcale? - W przypadku, kiedy wchodzimy z zewnątrz bezpośrednio do salonu, wejście do mieszkania możemy wydzielić lekkim przepierzeniem. Zamiast ścianki działowej doskonałym rozwiązaniem jest ustawienie w przedpokoju szafy, która będzie symbolicznie odgradzać hol od

Najnowsze

Przepierzenie pokoju

Przepierzenie pokoju

Przepierzenie pokoju - wybór przepierzenia. W dzisiejszych czasach bardzo modne stało się łączenie kuchni z salonem. Takie połączenie ma swoje plusy, jak i minusy, np. mamy stały kontakt z gośćmi podczas przygotowywaniu potraw, ale też wszystkie zapachy z kuchni czuć w salonie. W pewnym momencie możemy chcieć oddzielić te dwa pomieszczenia. Dlatego musimy się zastanowić, czy to ma być przepierzenie stałe, czy tylko mobilne. Takim przepierzeniem możemy również przedzielić pokój, w którym mieszkają nasze dzieci i chcą mieć kąt dla siebie.

Przepierzenie pokoju - przepierzenie stałe. Takie przepierzenie to przegrody, które montowane są na stałe i nie ma żadnej możliwości zmiany ich położenia. W tym celu możemy wykonać ściankę działową z płyty kartonowo - gipsowej, a dzięki temu otrzymamy ścianę, na której możemy powiesić zdjęcia lub obrazy. Innym rozwiązaniem jest zrobienie ściany działowej ze szkła. Możemy wybrać różne odcienie i przezroczystość szkła. Ciekawym pomysłem jest także wykonanie konstrukcji z drewna w postaci żaluzji pionowych lub poziomych.

Przepierzenie pokoju - przepierzenie mobilne. Mobilne przepierzenie polega na zamontowaniu przy suficie szyny, dzięki której będziemy mogli zmieniać położenie przegrody. Można zrobić parawan z różnych materiałów, np. ze szkła, pleksi lub płyty MDF. Poza tym można również powiesić zasłonę, którą w każdej chwili możemy zasunąć lub odsunąć.