odległość wc od bidetu

WiB

Podstawowe zasady ergonomii w łazience. Warto je znać

Podstawowe zasady ergonomii w łazience. Warto je znać

Przedstawiamy podstawowe zasady ergonomii w łazience. Pomogą stworzyć praktyczną przestrzeń kąpielową. Liczy się nie tylko styl, ale komfort we wnętrzu.

Jak urządzić małą łazienkę z prysznicem? Oto garść praktycznych porad

Jak urządzić małą łazienkę w bloku? Zanim rozpocznie się remont tego pomieszczenia, warto mieć dobry projekt. Podpowiadamy dlaczego to takie ważne i na co zwrócić szczególną uwagę.

Bidet to fajna rzecz

To nienowe urządzenie wraca do łask, ale nie jest tak popularne jak kabina prysznicowa. Szkoda, bo to sprzęt wielce pożyteczny.

Debba, ceramika i meble do łazienki

stelaż podtynkowy Duplo lub płaski (oszczędzający miejsce) - Duplo Compacto. Zarówno miska WC, jak i dostępny w serii bidet wyposażone są w siedzisko oraz wolno opadającą deską WC z duroplastu, a system szybkiego demontażu pomaga utrzymać higienę nawet w trudno dostępnych zakamarkach. Dla zwolenników

Miski ustępowe

Miski ustępowe

miskę z odpływem: - poziomym - przystosowanym do podłączania do kanalizacji poprowadzonej w ścianie; - pionowym - gdy podłączenie ma być wykonane w podłodze. Zadaniem instalatora jest wtedy precyzyjne ustawienie podejścia kanalizacyjnego tak, aby jego odległość od ściany odpowiadała wymiarom wybranej

Najnowsze