naprawa fug

Den Braven

Uszczelniacze-kleje X-Polymer

Uszczelniacze-kleje X-Polymer

Uszczelniacze-kleje z nowej serii Den Braven to jednoskładnikowe preparaty dostosowane do różnych typów podłoża i warunków stosowania.

Kiedy "dobry Bóg już zrobił co mógł". Domowe naprawy nigdy nie były tak proste

Przyznam się bez bicia - gdybym był złotą rączką, to pewnie zarabiałbym teraz krocie jako hydraulik, elektryk czy specjalista od naprawy pralek. Ale nie - nie zostałem wyposażony w taki talent, dlatego jestem dziennikarzem. Niestety, nawet u czwartej władzy czasami braknie prądu w gniazdku, zapcha się odpływ prysznica bądź kran zacznie przeciekać. I wtedy zaczynają się schody

Podłoga w salonie - pomysły na jej wykończenie

Czym się różni parkiet od paneli, jaki wzór będzie najlepszy do twojego mieszkania, lepiej wybrać modne olejowanie czy klasyczne lakierowanie? Dowiedz się wszystkiego o sposobach wykańczania podłogi.

Dom: letnie naprawy

. Po wyschnięciu gipsu, można naprawianą powierzchnię wyrównać papierem ściernym. I już gotowa jest pod malowanie. I fuga zdobi okładzinę Jeśli zachodzi konieczność wymiany zniszczonej fugi, stare spoiny trzeba dokładnie usunąć. Przydadzą się tu

Proste sposoby na trudne sprawy

Proste sposoby na trudne sprawy

Okazuje się, że takich prostych, ale skutecznych porad jest bardzo dużo - niektóre mogą zadziwić swoją pomysłowością, a w sieci aż roi się od mniej lub bardziej skutecznych metod na ułatwienie sobie prasowania, mycia fug czy ostrzenia noży. Przedstawiam garść moich ulubionych "lifehack'ów"

Najnowsze