meble na wymiar forum

Kamil Michaluk

Jak układać panele bez progów?

Jak układać panele bez progów?

W jaki sposób rozplanować układanie paneli podłogowych we wnętrzu? Jakie konsekwencje poniesiemy, gdy zdecydujemy się na montaż bez dylatacji? Jednakowa podłoga w całym mieszkaniu może zachęcać wizualnie, ale czy będzie funkcjonalna i łatwa w montażu?

Wyjątkowe wnętrze mojego mieszkania

Własne cztery kąty to marzenie każdego. Posiadanie nieruchomości bywa uważane na wyznacznik poziomu życia, ale nam samym daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Ale, aby móc spokojnie zasypiać w swoim M, najpierw trzeba zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest jego urządzenie. Jak tego dokonać - i przy okazji nie zwariować?

Numer 8/2005

Łazienki z prysznicem w roli głównej - sześć oryginalnych projektów. * Oliwkowo, szmaragdowo, soczyście, czyli zieleń w trzech odsłonach. * Ekspozycje na kuchennych półkach. * Lambrekiny - przywracamy do łask zapomnianą ozdobę okien. * Encyklopedia drewna - Jesion, kempas i kauczukowiec.* Najefektowniejsze żyrandole znalezione w polskich sklepach. * Balkon jesienią - co zrobić, by wciąż był piękny?

O wnętrzach w nowojorskim stylu rozmawiamy z właścicielką butiku Mint Grey

. I wówczas ustaliliśmy, że chcemy mieszkanie urządzone w stylu pięknych, nowojorskich apartamentów. Poznałam hasło "New York Classic", które otwierało drzwi do najpiękniejszych na świecie inspiracji. Chcąc się nimi dzielić założyłam wątek na bardzo popularnym forum wnętrzarskim - i tak

Najnowsze