meble dziecięce zygzak

KŻ, KS

Pokój dziecięcy bez księżniczek i samochodzików? To się może udać!

Pokój dziecięcy bez księżniczek i samochodzików? To się może udać!

Urządzasz pokój dziecięcy, ale nie jesteś fanką typowych wystrojów z popularnymi motywami dla dziewczynek i chłopców? Wybraliśmy meble i dodatki, które stworzą przytulne, ale nie tandetne pomieszczenie dla twojego malucha.

HIT: Kropki, zygzaki i gwiazdki - czyli oryginalne wnętrza

Kropki, zygzaki, gwiazdki - geometryczne wzory na dodatkach coraz częściej królują podczas urządzania wnętrz. Odpowiednie dobranie akcesoriów sprawi, że nasze mieszkanie stanie się nowoczesne i pełne życia. Jest to idealne rozwiązanie dla osób dynamicznych i młodych. Jak ożywić swoje mieszkanie i stworzyć niesamowite wnętrze? Podpowiadamy!

Jak wybrać dywan młodzieżowy? - podpowiadamy na co zwrócić uwagę

Dywan to świetna dekoracja każdego wnętrza. Wybór dywanów w sklepach jest ogromny, jednak dylemat zaczyna się, gdy chodzi o dywan młodzieżowy. Jak wybrać dywan do pokoju nastolatka, którego gust nieustannie się zmienia? Podpowiadamy!

Trendy w urządzaniu wnętrz

charakter matowych wykończeń. Mat pojawia się we wszystkich elementach wyposażenia - meblach, dodatkach, oświetleniu. Pastele królują we wnętrzach! Te delikatne barwy nadają naszym mieszkaniom lekkiego, wiosennego charakteru. Do niedawna pastele "zamykano" w pokojach dziecięcych, nieliczni

Najnowsze