maty filcowe

Katarzyna Jodłowska

Prezent dla dziecka na każdą okazję. Jaki prezent kupić dziecku

Prezent dla dziecka na każdą okazję. Jaki prezent kupić dziecku

Na prezent dla dziecka warto wybrać przedmiot dobrze zaprojektowany. Oznacza to zabawkę estetyczną, kreatywną, bezpieczną. W polskich sklepach jest naprawdę spory wybór ciekawych propozycji, a nawet klasyków wzornictwa. Nie musimy być zdani na chińską tandetę.

Panele podłogowe. Jak położyć panele?

Panele podłogowe to najpopularniejszy rodzaj wykończenia podłogi. Dzięki ich wykorzystaniu szybko i tanio można zmienić wygląd mieszkania. Na rynku jest bardzo wiele ciekawych wzorów, które możemy dopasować do każdego stylu wnętrza.

Mukaki - zaczęło się od filcu...

Nazwa studia Mukaki wzięła się od nazwy gatunku małp - makaków. Lubią one ciepłe kąpiele, a bez ciepłej wody nie byłoby filcu, jednego z ulubionych tworzyw Agnieszki, pomysłodawczyni marki.

Meble dla dzieci - baw się

Meble dla dzieci - baw się

; przywodzi na myśl huśtawkę i "wyszczupla" bryły mebli, przez co cała kolekcja wygląda bardzo estetycznie. Przy biurku zawiesisz na nim organizery, tablice do nauki czy różne "przypominajki". Na komodzie dekoracje lub filcowe doniczki na kwiaty. Na dosuwany do łóżka wózek Tipi zarzucisz

Dekoracje: wielkanocne śniadanie w kolorach wiosny

, którego motywem przewodnim będzie klasyka - świeża zieleń oraz kanarkowa bądź soczysta żółć. To idealny duet, który zachęci do biesiadowania wprowadzając jednocześnie ciepłą, rodzinną atmosferę. Wykorzystując dodatki (takie jak: obrus, serwetki, podkładki filcowe i inne ozdoby

Najnowsze