maselniczka ceramiczna

Wioleta Bednarczyk

"Nawiązanie do tradycji, elegancki detal i humorystyczne walory". O ceramice z nagrodami w 2022 roku

"Nawiązanie do tradycji, elegancki detal i humorystyczne walory". O ceramice z nagrodami w 2022 roku

Jest koło, romb, kwadrat, geometryczne wariacje, nawiązanie do dobrej tradycji, odrobina humorystycznych walorów, ekologiczne podejście. Polska ceramika z sukcesem łączy tradycyjne wzornictwo z nowymi trendami. Oto najnowsze nagrodzone projekty polskich artystów.

Uroda przedmiotów: maselniczki

Tak jak żaden zamiennik nie zastąpi smaku prawdziwego masła, tak żadne naczynie nie zastąpi maselniczki. Nie zapomnijmy dopasować jej do naszej zastawy stołowej.

Wielkanocne wypieki - akcesoria do świątecznych ciast

Wielkanoc tuż tuż, dlatego warto pomyśleć o pysznościach, które będziemy przygotowywać na świąteczny stół. Do wypieków niezbędne będą funkcjonalne foremki i stemple z wzorkami, a na jajka przydadzą się efektowne talerze. Jakie akcesoria wybrać? Podpowiadamy!

Projektanci i religia

Yin i Yang. Budda stał się również inspiracją dla designerów, którzy stworzyli limitowaną edycję maselniczek z jego podobizną. Biały, ceramiczny pojemnik na masło z pewnością przyda się w kuchni. Tą nieco ekscentryczną maselniczkę kupicie na stronie amazon.com za niecałe 26$ Austriacki designer

Tradycyjne motywy i religijne symbole we wnętrzach [ZDJĘCIA]

jest ceramiczna figurka w kształcie leżącego, uśmiechniętego Buddy z pękatym brzuszkiem. Nie było by w niej nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że figurka jest tak naprawdę... maselniczką. W krajach arabskich często można zobaczyć wizerunek dłoni, z wymalowanymi w środku symbolami. Motyw ten nazywa się

Najnowsze