lustro w złoconej ramie

Wioleta Bednarczyk

Triki z lustrem: 5 najciekawszych rozwiązań dla każdego wnętrza

Triki z lustrem: 5 najciekawszych rozwiązań dla każdego wnętrza

W Twoim domu są zbyt wąskie lub za długie pomieszczenia? Można je łatwo naprawić. Prezentujemy triki z lustrem, które optycznie wymodelują wnętrza.

Aranżacje wnętrz w stylu glamour

Styl glamour to mroczna elegancja, świetlisty szyk, barokowe bogactwa i subtelna gra dodatków. Czy wnętrze inspirowane nim może być wygodne i funkcjonalne?

Inspiracje: kolor rządzi w łazience

Czerwone, fioletowe, żółte, niebieskie... Takie kolory nie kojarzą się wam z łazienką? Niesłusznie - we wnętrzach, które pokazujemy wyglądają fantastycznie.

Najbrzydsze hotele w Polsce - subiektywny "anty" przewodnik

. ddd Przepych i bogactwo to znaki rozpoznawcze hotelu Królewski w Janowie Lubelskim, położonego w sąsiedztwie pięknych lasów janowskich. Na gości czekają  polichromie na ścianach, obrazy w złoconych ramach, duże żyrandole, marmurowe posadzki i sztukaterie, a nawet...palmy! Łazienki wyposażone są

Błyskotliwe lampy w stylu Glamour

, choć wciąż jest synonimem wyrafinowanego gustu. W jego najnowszej odsłonie bogato rzeźbione meble, złocone ramy i kryształowe lustra rodem z minionych epok ustępują pola nowoczesnym formom. Kształtom prostym i subtelnym, lecz stworzonym na bazie pełnych wdzięku i elegancji połyskujących materiałów oraz

Najnowsze