lniane zagłówki

KaM

Jakie meble do ogrodu wybrać? Podpowiadamy

Jakie meble do ogrodu wybrać? Podpowiadamy

Lekkie, wygodne i trwałe - takie powinny być meble ogrodowe. Na świeżym powietrzu mają tworzyć przytulny zakątek do wypoczynku. Bardzo ważny jest materiał, z którego je wykonano. Od niego zależą poszczególne parametry, ale też wygląd produktów.

Sypialnie - aranżacje w różnych stylach

Sypialnie - aranżacje tych wnętrz dają duże pole do popisu. Urządzamy je, by wypocząć, porządnie się wyspać, ale również wykorzystać miejsce, które zostanie po ustawieniu łóżka, na przechowywanie ubrań. Wybraliśmy sypialnie, których aranżacje zwróciły naszą uwagę.

Jak połączyć klasykę ze stylem loftowym? Elegancki apartament w Warszawie

Zazwyczaj styl loftowy nie kojarzy się z dodatkami utrzymanymi w stylistyce klasycznej. Okazuje się jednak, że w sprytny sposób można połączyć te dwa wnętrzarskie trendy. Udowadnia to prestiżowa inwestycja Ochnik Development, która stała się punktem wyjścia dla architektów z pracowni Decoroom. Zaprojektowali oni piękne mieszkanie, wykorzystując zaakcentowane przez dewelopera walory. Tym samym stworzyli wnętrze funkcjonalne i uniwersalne, a jednocześnie niezwykle efektowne.

Biała sypialnia w różnych aranżacjach. Oto kilka pomysłów jak ją urządzić

Biała sypialnia w różnych aranżacjach. Oto kilka pomysłów jak ją urządzić

jej element powinien być przemyślany. Warto też zwrócić uwagę na rodzaj tekstyliów i faktur innych elementów wyposażenia białej sypialni. Przytulne materiały ocieplą charakter białej sypialni - może być to bawełniana pościel, lniany czy wełniany pled, dywan z naturalnych włókien.  Biała sypialnia

Pokój dziecięcy w duchu eko: naturalnie, bez nudy i w stylu Montessori

Pokój dziecięcy w duchu eko: naturalnie, bez nudy i w stylu Montessori

czy sklejki – ramki, skrzynie na zabawki, figurki, jak również lniane, wełniane, bawełniane tekstylia, rattanowe i wiklinowe kosze czy zabawki i drobiazgi z filcu. Efektownie wyglądają też drewniane belki stropowe, drzwi, klasyczne parkiety lub deski podłogowe, które zapewnią dziecku kontakt z

Najnowsze