listewki plastikowe

Kamil Michaluk

Projekt domku dla dzieci. Ile kosztuje i jak go zrobić? Podpowiadamy

Projekt domku dla dzieci. Ile kosztuje i jak go zrobić? Podpowiadamy

Kupić gotowy projekt czy zbudować samemu? Bezwzględnie domek dla dzieci będzie ozdobą ogrodu i miejscem, gdzie nasze pociechy wspaniale będą się czuć. Warto jednak postarać się o model, który będzie ładny, funkcjonalny, bezpieczny, ale też wystarczająco tani, żeby zmieścić się w domowym budżecie. Na co warto zwrócić uwagę?

Domek dla ptaków: Jak go zrobić? Zobaczcie

Popularne budki lęgowe dla ptaków często mylone są z karmnikiem. W rzeczywistości spełniają inną rolę - ptaki nie otrzymują tutaj pokarmu zimą, ale wykorzystują takie schronienie wiosną, czyli w sezonie lęgowym. Jak zrobić domek dla ptaków? Podpowiadamy.

Piaskownica - czemuż by nie z palet?

Z doświadczenia wiemy, że piaskownica powinna być zamykana od góry. Rozwiązanie takie jest praktyczne ze względu na wpadające do środka liście, a czasem wręcz niezbędne, aby zapobiec pełnieniu przez piaskownicę dodatkowej funkcji - toalety dla kota.

Dlaczego Finowie kochają saunę

Dlaczego Finowie kochają saunę

oświetlającą wnętrze sauny umieszcza się w szczelnej, hermetycznej oprawie. Można ją przysłonić abażurami z drewnianych listewek (natężenie światła w kabinie powinno sprzyjać relaksowi). Dodatkowe wyposażenie to termometr, higrometr do pomiaru wilgotności, klepsydry piaskowe (ze względu na wysoką temperaturę

Najnowsze