leroy merlin tapety

Materiał Promocyjny Public Relations

Kolekcja Murali Leroy Merlin. Artystyczna dekoracja ściany

Kolekcja Murali Leroy Merlin. Artystyczna dekoracja ściany

Mural to doskonały pomysł na stylową i nowoczesną aranżację wnętrza. Dobrze dobrana grafika doda każdemu pomieszczeniu finezji i oryginalności. Mural może być głównym elementem wystroju lub stonowanym tłem całej aranżacji. Bez względu na wybrany wzór z pewnością będzie przykuwać wzrok i zachwycać artystycznym wyrazem.

Tapety na ścianę

Tapety na ścianę znowu bardzo modne, a producenci zasypują nas okładzinami w niesamowite wzory. Starajmy się jednak nie popaść w przesadę - wyraziste motywy stosujmy z rozwagą, by zdobiły, a nie irytowały.

Kawalerka w łódzkiej kamienicy

Daniel do zakupu kawalerki w łódzkiej kamienicy podszedł z przymrużeniem oka. Dosłownie, ponieważ stan mieszkania nie ujawniał jego potencjału. Od czego jednak jest wyobraźnia?

Drzwi wewnętrzne - stylowe i ponadczasowe modele

Drzwi wewnętrzne - stylowe i ponadczasowe modele

drzwi wewnętrzne Castoramy z lustrem. Duża tafla, umieszczona wewnątrz skrzydła świetnie dubluje przestrzeń, powiększając ją optycznie. Płyta MDF, która stanowi wypełnienie drzwi wewnętrznych, bardzo dobrze izoluje pomieszczenie pod względem akustycznym. Drzwi wewnętrzne Leroy Merlin - loftowy klimat

Najnowsze