lampa ze statywem

WiB

Statyw fotograficzny. Jaki wybrać, by zrobić świetne zdjęcia?

Statyw fotograficzny. Jaki wybrać, by zrobić świetne zdjęcia?

Do zrobienia wymarzonego zdjęcia czasem nie wystarczy tylko aparat czy dobry smartfon. Są sytuacje, w których warto użyć odpowiednio dobranego statywu fotograficznego. Jakie rodzaje i parametry takiego sprzętu decydują o jakości fotografii? Podpowiadamy.

Z tym urządzeniem upały będą ci niestraszne! Jak wybrać wiatrak domowy?

Już jest... fala upałów zawładnęła Polską i wszystko wskazuje na to, że zostanie u nas na dłużej. Niektórzy szukają wytchnienia w klimatyzowanych kinach i centrach handlowych, podczas gdy inni instalują klimatyzację we własnym mieszkaniu. Co jednak, jeśli nie możemy z różnych powodów sobie na nią pozwolić? Wtedy rozwiązaniem będą wiatraki domowe!

10 pomysłów na przytulny duży pokój w bloku

Duży pokój jest najważniejszym pomieszczeniem mieszkania w bloku. To w nim skupia się całe życie domowników, dlatego ważne jest, aby czuć się w nim komfortowo. Prezentujemy salony, które zachęcają do odpoczynku przytulnym wystrojem.

Drugie życie w III RP

Drugie życie w III RP

fińskim z lat 60. Lampa ze statywu fotograficznego i lampy wiszącej, 400 zł. Plakat z VIII Festiwalu Folkloru Ziem Górskich z 1975 r., 200 zł. Zasłona z lat 70., proj. Verner Panton, własność prywatna

Najnowsze