lampa na statywie

WiB

Statyw fotograficzny. Jaki wybrać, by zrobić świetne zdjęcia?

Statyw fotograficzny. Jaki wybrać, by zrobić świetne zdjęcia?

Do zrobienia wymarzonego zdjęcia czasem nie wystarczy tylko aparat czy dobry smartfon. Są sytuacje, w których warto użyć odpowiednio dobranego statywu fotograficznego. Jakie rodzaje i parametry takiego sprzętu decydują o jakości fotografii? Podpowiadamy.

Z tym urządzeniem upały będą ci niestraszne! Jak wybrać wiatrak domowy?

Już jest... fala upałów zawładnęła Polską i wszystko wskazuje na to, że zostanie u nas na dłużej. Niektórzy szukają wytchnienia w klimatyzowanych kinach i centrach handlowych, podczas gdy inni instalują klimatyzację we własnym mieszkaniu. Co jednak, jeśli nie możemy z różnych powodów sobie na nią pozwolić? Wtedy rozwiązaniem będą wiatraki domowe!

10 pomysłów na przytulny duży pokój w bloku

Duży pokój jest najważniejszym pomieszczeniem mieszkania w bloku. To w nim skupia się całe życie domowników, dlatego ważne jest, aby czuć się w nim komfortowo. Prezentujemy salony, które zachęcają do odpoczynku przytulnym wystrojem.

Drugie życie w III RP

Drugie życie w III RP

zachodniego z lat 70. Równie dobry jako półka na nowe książki, 270 zł. Lampa z lat 60. o regulowanych wysokości i kącie nachylenia, z nowym abażurem a la lata 60., 400 zł. Fotel z lat 60. Nogi z podstawkami dopasowującymi się do nachylenia podłogi (a było do czego się dopasowywać

Najnowsze