lambrekin prosty

Urszula Markiewicz

Aranżacja okna balkonowego

Aranżacja okna balkonowego

Dekoracje okien nie zamykają się wyłącznie w pomieszczeniach wewnętrznych. Poza salonem czy jadalnią istotną rolę mieszkania stanowi balkon, latem często będący przedłużeniem pokoju dziennego. A po ciężkim dniu pracy stający są oazą spokoju i wypoczynku. Dlatego też warto zwrócić uwagę na aranżacje okien balkonowych. Poniżej prezentujemy najciekawsze propozycje.

Okno na świat

Nie trzeba nikogo przekonywać o tym, jak ważną rolę w mieszkaniu odgrywają okna. Odpowiednio zaaranżowane potrafią w znaczny sposób uatrakcyjnić każde wnętrze.

Top 10: najciekawsze metamorfozy polskich sypialni

Lato to idealna pora na remonty i zmiany w naszych mieszkaniach. Zobacz najbardziej spektakularne metamorfozy polskich sypialni i zainspiruj się!

Sposoby szycia i upinania zasłon

, ruchliwą ulicą i ciekawskimi sąsiadami należy wybrać tkaniny grubsze, o gęstym splocie, podwójnie tkane. Dobrze sprawdzają się tutaj tkaniny żakardowe, grubsze tafty, czy tez tkaniny wzmocnione podszewką. Nie zapominajmy o stylu, w jakim zostało urządzone wnętrze. Prosta zasłona

Ubieramy okno

naturalne ma duży wpływ na nasze samopoczucie oraz wzbudza określone emocje. To dzięki niemu czujemy się bardziej wypoczęci i szczęśliwi, a jego brak powoduje nostalgię i zmęczenie. Z tego powodu odpowiednia dekoracja okien jest bardzo ważna, ale nie jest prosta. Chcąc dobrze ubrać swoje okna musimy

Najnowsze