lakierobejca czy można barwić

Karolina Kielak

Meble rattanowe nie tylko do ogrodu - w domu wprowadzą niesamowity klimat

Meble rattanowe nie tylko do ogrodu - w domu wprowadzą niesamowity klimat

Meble rattanowe mają rzeszę zwolenników. Nic dziwnego. W sklepach znajdziemy modele idealne do ogrodu, ale nie o nich dziś mowa. Meble rattanowe świetnie sprawdzą się w dom - wprowadzą do wnętrza niesamowity klimat, naturę i powiew egzotyki. Będą strzałem w dziesiątkę, jeśli chcemy zaaranżować mieszkanie w duchu boho scandi.

Czym i jak pomalować panele ścienne?

Niekiedy malowanie paneli ściennych bywa prostym sposobem na zmianę wyglądu pomieszczenia. Niezależnie od tego, jaki typ okładziny mamy na ścianie, trzeba się do takich prac dobrze przygotować. Mowa zwłaszcza o wyborze odpowiedniej farby, akcesoriów do malowania i przygotowaniu podłoża. Na co zwracać uwagę? Podpowiadamy.

Komoda z palet: Jak zrobić?

Meble z palet są nie tylko modne, bo wpisują się w styl less waste, ale też dość tanie. Oczywiście tylko wtedy, gdy do zakupionych za niewielkie pieniądze materiałów dołożymy własny czas i wysiłek. Jak zrobić przydatny mebel z drewna pochodzącego z odzysku? Podpowiadamy.

Wiosenne porządki w ogrodzie: ochrona i dekoracja drewna

skutkować pękaniem powłoki lakieru lub emalii. Drewno należy również chronić przed słońcem, insektami i ogniem oraz działaniem grzybów i pleśni, które mogą uszkodzić jego struktury.Impregnat, lakierobejca czy emalia? Wybór preparatu do ochrony i dekoracjiJeśli drewno nie zostało fabrycznie zaimpregnowane

Najnowsze