lacobel szafa

Karolina Kielak

Szkło do kuchni - ponadczasowe naczynia, warto je mieć

Szkło do kuchni - ponadczasowe naczynia, warto je mieć

Szkło to materiał ponadczasowy, mimo upływu lat moda na nie nie mija. Jakie szkło do kuchni wybrać? Jakie naczynia warto mieć i do jakiego stylu pasują? Czym różni szkło hartowane od lacobel'u? Wyjaśniamy!

Jak urządzić kuchnię: tradycyjną, minimalistyczną, rustykalną

Jak urządzić kuchnię? Dobrze urządzona kuchnia powinna być nie tylko funkcjonalna, ale także dopasowana do aranżacji mieszkania i charakteru jego właściciela. To pomieszczenie, które nie musi gonić za trendami, co nie znaczy, że jego wystrój nie może być estetyczny i spójny. Przedstawiamy najpopularniejsze style w aranżacji kuchni. Sprawdźcie, który z nich najbardziej do was pasuje.

Szafy dziecięce i młodzieżowe

Ważnym elementem aranżacji pokoju dziecka jest szafa, w której można przechowywać odzież, zabawki i inne drobiazgi. Meble do królestwa malucha powinny być nie tylko funkcjonalne, ale również nadawać wnętrzu radosny wygląd. Natomiast szafa nastolatka może podkreślać jego charakter, indywidualizm i styl oraz dodać pozytywnej energii całej aranżacji.

Skrzydła wyobraźni

Skrzydła wyobraźni

. Inspiracje dla wnętrza Szafa dawno już przestała być tylko meblem, wkomponowanym w struktury domowego wyposażenia i panującej kolorystyki, nabierając zasłużonych funkcji dekoracyjnych i ozdobnych. Fot. Komandor - Profil stalowy metalowo-srebrny - szyba lakierowana

Wystrój wnętrz: (niemal) wszystko ze szkła

Wystrój wnętrz: (niemal) wszystko ze szkła

faktury układa się w powtarzalną całość, która wprowadza do wnętrza ład i harmonię. Aranżacje. Przesuwane fronty, wypełnione lakierowanym szkłem lacobel, pozwalają bezkolizyjnie otwierać drzwi umieszczonej w garderobie szafy. Fronty górnych szafek są z mlecznego szkła. Szkłem wyłożono też ścianę nad

Najnowsze