kwiat scindapsus

Aleksandra Biszczad

Kwiaty doniczkowe do kuchni. Te trzy będą się w niej czuły znakomicie, a przy tym są łatwe w uprawie

Kwiaty doniczkowe do kuchni. Te trzy będą się w niej czuły znakomicie, a przy tym są łatwe w uprawie

Kwiaty w salonie czy sypialni to rzecz oczywista, gdyż w tych pomieszczeniach panują dosyć neutralne warunki. Trudniej jest w przypadku łazienki i kuchni. Jednak pewne odmiany znakomicie odnajdą się.

Niezwykłe doniczki dla roślin domowych. Pomysłowe osłonki na kwiaty

Roślina w domu to nieoceniony skarb. Oczyszcza powietrze i pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Jeśli ma ciekawą oprawę to stanowią oryginalną dekorację.

Rośliny w małym mieszkaniu. 20 oryginalnych pomysłów na rośliny doniczkowe

Masz małe mieszkanie i myślisz, że nie ma w nim miejsca na kwiaty? Mylisz się! Nawet w najmniejszym pomieszczeniu można umieścić rośliny. Oto dwadzieścia sprytnych pomysłów na zieleń w małym domu.

Rośliny oczyszczające powietrze

Obecnie cały świat zmaga się ze szkodliwym dla zdrowia smogiem. Od dawna podejrzewano, że w oczyszczaniu powietrza mogą nam pomóc rośliny. Potwierdzili to naukowcy z amerykańskiej agencji kosmicznej NASA. Naukowcy dowodzą, że 3 duże lub 6 małych kwiatów doniczkowych potrafi zmniejszyć stężenie

Pielęgnujemy rośliny

przewidujemy dłuższą nieobecność w domu, np. dwu-, trzytygodniową, dolewamy wody do poziomu maksymalnego. Kwiaty uprawiane w chłodnych i półcienistych wnętrzach wystarczy podlewać raz w miesiącu. Co 3-4 miesiące powinniśmy przesuszyć granulat i przewietrzyć korzenie, by zapobiec ich

Najnowsze