kwiat lotosu

Agnieszka Hasiec

Jak zrobić stroik na cmentarz? To proste, niedrogie i nie zajmie dużo czasu

Jak zrobić stroik na cmentarz? To proste, niedrogie i nie zajmie dużo czasu

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zaczynasz już rozglądać się za ładnym stroikiem na grób? Wcale nie musisz go kupować. Stroik możesz wykonać własnoręcznie. Oszczędzisz sporo pieniędzy, a przy tym w prosty sposób stworzysz wiązankę od serca.

"Nie przypuszczałem, że zda próbę życia". O polskim krześle drewnianym

Dziś chcemy projektować, produkować i konsumować w sposób zrównoważony. Staramy się pomóc środowisku, jak tylko możemy. Coraz bardziej lubimy żyć w duchu eko, dlatego sięgamy po naturalne produkty do wnętrz. Daleko szukać nie trzeba - drewniane krzesło to podstawa! Od lat zdaje designerską i ekologiczną próbę. Oto wybrane polskie siedziska - wzornicze "perełki", które szanują przyrodę.

Akcesoria: podróż do kolorowych krain

Gdy nie ma czasu wyskoczyć w tropiki... Przedmioty i ozdoby zainspirowane kolorami, kształtami oraz przedstawicielami tropikalnej flory i fauny.

Dom z pasją: z ciucholandu

Dom z pasją: z ciucholandu

, szczeliny, słowem - nadgryzienia zębem czasu. Bardzo wygodne łóżko zakryte narzutą, którą zrobiłam sama ze starych swetrów z ciucholandu. W miejsce szybki w drzwiach wstawiłam fragment starej spódnicy z postacią w pozycji kwiatu lotosu. Działa bardzo odprężająco i zaprasza do wypoczynku.

Najnowsze