kwiat lotosu

Agnieszka Hasiec

Jak zrobić stroik na cmentarz? To proste, niedrogie i nie zajmie dużo czasu

Jak zrobić stroik na cmentarz? To proste, niedrogie i nie zajmie dużo czasu

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zaczynasz już rozglądać się za ładnym stroikiem na grób? Wcale nie musisz go kupować. Stroik możesz wykonać własnoręcznie. Oszczędzisz sporo pieniędzy, a przy tym w prosty sposób stworzysz wiązankę od serca.

Odmień wnętrza swojego mieszkania za pomocą fototapety! Florystyczny motyw czy krajobraz? Teraz 50% taniej

Czasem wystarczy naprawdę niewiele, żeby diametralnie odmienić charakter pomieszczenia. Jeśli i ty jesteś aktualnie na etapie poszukiwania świeżych i całkiem nowych rozwiązań to wybrane przez nas fototapety na pewno będą niezłą inspiracją! Motywy florystyczne, krajobrazowe czy ze zwierzętami wprowadzą harmonię i spokój. Sprawdź nasze propozycje, które kupisz aktualnie 50% taniej!

"Nie przypuszczałem, że zda próbę życia". O polskim krześle drewnianym

Dziś chcemy projektować, produkować i konsumować w sposób zrównoważony. Staramy się pomóc środowisku, jak tylko możemy. Coraz bardziej lubimy żyć w duchu eko, dlatego sięgamy po naturalne produkty do wnętrz. Daleko szukać nie trzeba - drewniane krzesło to podstawa! Od lat zdaje designerską i ekologiczną próbę. Oto wybrane polskie siedziska - wzornicze "perełki", które szanują przyrodę.

Akcesoria: podróż do kolorowych krain

, www.galerianiuans.pl AKCESORIA. porcelanowy talerz, www.galerianiuans.pl AKCESORIA. Imbryk Serpent, porcelana, galerianiuans.pl AKCESORIA. Wazon My Wild Life, szkło, emptyroom.pl AKCESORIA. Zestaw czterech misek w kształcie kwiatu lotosu, 104 zł, galerialimonka.pl AKCESORIA. Lampa Colibri, to projekt, którego subtelny

Dom z pasją: z ciucholandu

Dom z pasją: z ciucholandu

, szczeliny, słowem - nadgryzienia zębem czasu. Bardzo wygodne łóżko zakryte narzutą, którą zrobiłam sama ze starych swetrów z ciucholandu. W miejsce szybki w drzwiach wstawiłam fragment starej spódnicy z postacią w pozycji kwiatu lotosu. Działa bardzo odprężająco i zaprasza do wypoczynku.

Najnowsze