kule wiklinowe

KK

Jaka lampa do salonu? Mamy 3 TOP modele

Jaka lampa do salonu? Mamy 3 TOP modele

Oświetlenie odgrywa w każdym domu ważną rolę. Ułatwia funkcjonowanie, dekoruje i nadaje wnętrzu styl, klimat i charakter. Jaką lampą wybrać do salonu? Mamy 3 TOP modele, które zawsze świetnie się sprawdzą.

Jakie fotele ogrodowe wiszące wybrać? Podpowiadamy

Ogród jest miejscem szczególnie ważnym. Kiedy dbamy o niego, pielęgnujemy, odpłaca się pięknem oraz zaciszem, w którym można odpocząć i spędzać czas z rodziną. Do jego aranżacji można wybrać wygodne, stylowe meble i przytulne tekstylia. Coraz częściej obok klasycznych foteli, sofy lub leżaka w ogrodach pojawiają się fotele wiszące. Ich popularność rośnie z każdym sezonem. I nie ma w tym nic dziwnego, wygoda i relaks, które oferują jest atrakcją zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Nowoczesny ogród - jaki powinien być? Jakie meble i rośliny wybrać?

Nowoczesny ogród cieszy się obecnie największą popularnością. Czym się wyróżnia? Jest minimalistyczny i uporząkowany, dokładnie taki jak styl nowoczesny, wpisuje się w nowoczesne trendy i zgrywa z całością posesji: budynkami, ogrodzeniem. Sprawdziliśmy jakie meble, oświetlenie ogrodowe oraz jakie rośliny sprawdzą się w nowoczesnym ogrodzie.

Kontrolowany wystrój minimalistyczny

miejsce pojawiły się ozdobne wiklinowe kule różnej wielkości. Pani Donata sprowadziła je niedawno z położonego nieopodal Poznania Nowego Tomyśla - polskiej stolicy wikliniarstwa. Ulubione pory roku gospodarzy to wiosna i lato. Wtedy dom powiększa się o... 1300 metrów

Kwiaty na balkon - letnie kompozycje na słoneczne dni

niezwykle barwne. Jeśli postaramy się dobrać gatunki roślin kwitnące w różnych miesiącach, a nawet porach roku, stworzymy miejsce, które będzie kolorowe przez wiele miesięcy. Stworzenie własnego ogródka w wersji mini nie jest trudne. Kompozycje kwiatowe możemy umieścić w donicy, skrzyni czy w wiklinowym

Najnowsze