kuchenne drzwiczki żaluzjowe

mapind

Jak umeblować małą kuchnię?

Jak umeblować małą kuchnię?

Mała kuchnia to duże wyzwanie. Aby nie zagracić niewielkiego pomieszczenia, trzeba bardzo starannie zaaranżować przestrzeń i uważnie wybrać meble.

Lipcowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu wiodącego, którym jest relaks w łazience, jak zwykle szczególnie polecamy prezentacje mieszkań oraz wizytę w domu u Martyny Wojciechowskiej. Mamy też dla Państwa prezent: książeczkę poświęconą metamorfozom wnętrz.

O czym pamiętać, urządzając wnętrza dla osoby niepełnosprawnej

Aby osoba niepełnosprawna mogła samodzielnie funkcjonować w mieszkaniu, wnętrze trzeba właściwie urządzić. Nie musicie przy tym całkowicie wymieniać wyposażenia, korekty jednak będą niezbędne.

Jak urządzić funkcjonalną kuchnię?

. Na górnych półkach można poukładać przedmioty rzadko używane, na niższych te po które sięgamy częściej. Warto pomyśleć o zamknięciach żaluzjowych (drzwiczki nie będą się o siebie obijały). Warto pamiętać że jasna zabudowa optycznie powiększy przestrzeń. Chcemy aby sprzęty AGD były zabudowana czy

Co na froncie

Co na froncie

drzwiczki żaluzjowe z połączonych listewek drewnianych, metalowych lub z PCW. Takie drzwiczki przesuwa się do góry lub w bok, a listewki nawijają się na ukryty w szafce wałek.DrewnoJest wiele gatunków i kolorów drewna, często tańsze gatunki bejcuje się, by imitowały szlachetniejsze (np. sosna koloryzowana

Najnowsze