kubki pantone

kokopelia

Zainspirowani Pantone

Zainspirowani Pantone

Oto najciekawsze projekty światowych designerów oczarowanych systemem Pantone!

Jak duński fotel "Serce" pojawił się w Nowym Jorku, był szał. Polski design też promuje miłość

Jak fotel "Serce" pojawił się w nowojorskim sklepie, zainteresowanie nim było tak duże, że zakończyło się interwencją policji. Dziś serduszkowy design nadal cieszy się ogromną popularnością, a pomysłów na "użytkowe wzory miłości" nie brakuje. Sprawdziliśmy co mają do zaoferowania polscy projektanci.

Wiosenne trendy w aranżacji wnętrz

Nie tylko niedźwiedzie zapadają w zimowy sen - my również przez tych kilka miesięcy w roku funkcjonujemy na zwolnionych obrotach niecierpliwie wyczekując wiosny. A kiedy ona wreszcie nadejdzie, chcemy nie tylko zrzucić z siebie ciepłe ubrania, które dźwigaliśmy całą zimę, ale również wprowadzić zmiany w swoim otoczeniu, które ostatecznie przypieczętują pożegnanie z tą najtrudniejszą porą roku. Szukamy zatem inspiracji do zaaranżowania na nowo wnętrz w naszych domach. Czasem jest to kapitalny remont, a czasem jedynie odświeżenie mieszkania zestawem dodatków. A skoro rodzimy rynek pełen jest wnętrzarskich nowości, warto wybrać meble i dodatki w zgodzie z obecnie panującymi trendami. A co będzie modne w aranżowaniu wnętrz tej wiosny?

TRENDY: Dodatki w intensywnych kolorach

. proj. Aleksandra Teodorczyk, ok. 290 zł), krzesło składane ozdobione wzornikiem Pantone (16. Seletti, ok. 270 zł) lub pojemnik na chrupkie pieczywo (17. Koziol, ok. 90 zł). Inne wybrane przez nas żółte gadżety to zabawny kieliszek do jajek (18. Alessi Cico, ok. 65 zł), , konewka Camilla w ładnym i

Najnowsze