kubek muminki

red

Muurla - fińska marka, którą warto znać. Flagowy produkt? Kubki z Muminkami!

Muurla - fińska marka, którą warto znać. Flagowy produkt? Kubki z Muminkami!

Z czym kojarzy się wam Finlandia? To proste, z Muminkami! Właśnie one królują na naczyniach produkowanych przez fińską markę Muurla. To połączenie dobrego wzornictwa rodem z północy i sporej dawki humoru.

Naczynia i sztućce z motywem Muminków - są naprawdę urocze!

Z całą pewnością nie ma osoby, która nie znałaby bajki Muminki, znanej i cenionej pisarki z Finlandii - Tove Jansson. Bajkę uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli. Nasze serca, ale z pewnością i wasze podbiła kolekcja Moomin marki Arabia Finland, która pozwoli przenieść się w świat bohaterów Doliny Muminków. Zobaczcie sami: kubek w Muminki, dzbanek, a także sztućce są tak urocze, że nie sposób przejść obok nich obojętnie!

Akcesoria kuchenne marki Muurla - kubki, karafki, deski do krojenia

Fińska marka Muurla szturmem zdobyła polski rynek. Największą popularność zawdzięcza kolekcji z postaciami z bajki o Muminkach, jednak to nie jedyne godne uwagi produkty tej marki. Muurla ma w swoim asortymencie znacznie więcej ciekawych propozycji. Oto najlepsze akcesoria kuchenne tej marki.

Muminki - kochają je wszyscy. Przegląd akcesoriów

Muminki - kochają je wszyscy. Przegląd akcesoriów

cieszą się ogromną popularnością, są ponadczasowe. Jeśli Muminki były naszymi ulubionymi bajkowymi postaciami, warto kupić kubki, talerzyki i sztućce z ich podobiznami i w ten sposób skompletować wyjątkowo bajkową zastawę. Przypadnie ona do gustu maluchom, zachęci do jedzenia

Trendy: Muuto - nowy skandynawski design

Trendy: Muuto - nowy skandynawski design

Małej Mi z Muminków. Pil Bredal łączy tuby różnej wielkości i proponuje nietypowy regał. Mattias Stahlbom zachwyca żarówką z kolorowymi kablami, a Form Us With Love proponują lampę Unfold z kolorowym, wyginającym się na wszystkie strony silikonowym kloszem. Michael Geertsen z kolei pokazuje Closely

Najnowsze