kremowe sypialnie z tapetą

Joanna Szczurek

Trend wnętrzarski na 2018 rok - egzotyka. Motywy roślinne są na topie!

Trend wnętrzarski na 2018 rok - egzotyka. Motywy roślinne są na topie!

W tym sezonie wprowadzamy do naszych mieszkań odrobinę egzotyki. Wzory kwiatowe i roślinne będą pojawiać się na obrusach, tapetach, poduszkach i pościeli. Odświeżą wnętrze twojego mieszkania i sprawią, że będzie wyglądać bardzo oryginalnie.

Butelkowa zieleń we wnętrzach

Obecny sezon pokazuje, że nieco mniej chętnie wybieramy pastele i szarość. Bohaterką stylizacji wnętrz stała się butelkowa zieleń. Z czym warto ją połączyć, czego unikać?

Jak mieszkają Finowie

Na targach mieszkaniowych w Tampere w Finlandii można zobaczyć kompletnie wykończone i wyposażone domy. Fiński inwestor przechadza się po nich, ogląda, dotyka, podziwia lub marudzi, a nawet może kupić ten konkretnie prezentowany dom. Zobaczcie, jak mieszkają nasi północni sąsiedzi.

Aranżacje z nutą romantyzmu

Aranżacje z nutą romantyzmu

wnękowych po obu stronach wanny. W tej sypialni zestawiono kilka różnych deseni: roślinne przeplatane scenkami rodzajowymi (tapeta) oraz delikatne paski i kratki (pościel). Efektowny żyrandol to nabytek z duńskiego targu staroci. Choć zestawiono tu wiele różnych wzorów, całość nie sprawia wrażenia chaosu

Sztuka łączenia kamienia - czy kamień i design idą w parze...?

wapnem. Tak. Odświeżona. Czysta. Pozwala się skupić (dość często wybierana do wnętrz gabinetów, pracowni), odpocząć (sypialnia, salon). www.stonemaster.pl   Kto z nas nie chciałby pracować w domu? Marzymy o tym. Ale jak w domu zrobić biurową atmosferę, roboczą, poważną

Najnowsze