krany tanie cena

Karolina Kielak

Dzbanek filtrujący - czy warto go mieć?

Dzbanek filtrujący - czy warto go mieć?

Masz twardą wodę w kranie? Nieustannie walczysz z uporczywym kamieniem, który osadza się na dnie czajnika? Kupowanie wody w butelkach i taszczenie ich do domu bardzo cię męczy? Mamy na to sposób! Dzbanek filtrujący wybawi cię z opresji. Wyjaśniamy jak działa, czy warto go mieć i ile kosztuje.

Czajnik elektryczny - jaki wybrać, na co zwrócić uwagę i jak go czyścić?

Czajnik to urządzenie must have w każdej kuchni. Model elektryczny ma swoich zwolenników i przeciwników. Zdecydowanie więcej jednak ma zalet. Decydując się na model elektryczny dobrze będzie przanalizować istotne parametry i kwestie, tak by wybrać urządzenie na miarę potrzeb użytkowników. Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze czajnika elektrycznego? Lepiej sprawdzi się czajnik elektryczy ceramiczny, szklany czy z regulacją temperatury? Jak wyczyścić i odkamienić czajnik elektryczny? Odpowiemy na wszystkie pytania!

Blaty łazienkowe - meble łazienkowe, które warto mieć

Modne meble łazienkowe coraz częściej są bardziej wyszukane i ciekawsze, niż te dostępne w gotowych zestawach. Popularność blatów łazienkowych i umywalek nablatowych jest tego potwierdzeniem. Wśród jakich produktów warto szukać czegoś dla siebie?

Kiedy "dobry Bóg już zrobił co mógł". Domowe naprawy nigdy nie były tak proste

Sir Local , dzięki któremu uporamy się z usterką od początku do końca - wystarczy wejść na stronę ( www.sirlocal.pl ) bądź skorzystać z aplikacji mobilnej, przejrzeć katalog specjalistów (zapoznając się z ich ofertą, cenami oraz opiniami o nich), a

Udka gęsie na purée z grochu

ilości oliwy tylko z jednej strony. Łuskany groch zalać zimną wodą i odstawić na 2 godz. Następnie odcedzić go i opłukać pod kranem. Wsypać znów do garnka, zalać wodą i gotować, aż będzie miękki. Zdjąć z ognia, odlać 150 ml płynu po gotowaniu, a resztę odcedzić na sitku. Połowę grochu zmiksować z

Najnowsze