kosze z opon

Agnieszka Hasiec

Stylowe rowery miejskie. Połączenie doskonałego designu, wysokiej jakości i atrakcyjnych cen

Stylowe rowery miejskie. Połączenie doskonałego designu, wysokiej jakości i atrakcyjnych cen

Rowery miejskie są nie tylko praktycznym środkiem transportu, ale także odzwierciedlają nasz styl życia i osobowość. Coraz więcej osób zwraca uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale również na wygląd swojego roweru. Dlatego stylowe rowery miejskie, które oferują doskonały design, wysoką jakość i atrakcyjne ceny, stają się coraz bardziej popularne. Przyjrzyjmy się bliżej temu trendowi i zobaczmy, dlaczego warto zainwestować w rower, który łączy w sobie te cechy.

Hulajnogi elektryczne podbijają miejskie ulice! Co warto wiedzieć przy wyborze?

Hulajnoga elektryczna ma same plusy! Pozwala uniknąć codziennego, czasami nawet wielogodzinnego stania samochodem w korkach. Zajmuje mniej miejsca od roweru, po złożeniu bez trudu zabierzemy ją ze sobą do biura czy sklepu. Jest także szybka, bez zmęczenia będziemy się przemieszczać z prędkością ok. 20km/h.

Akcesoria rowerowe - przygotuj się na sezon!

Nadchodzi długo wyczekiwana chwila na wydobycie z garażu roweru. Lada moment zacznie sie sezon rowerowy, jednak zanim wyruszycie na pierwszą przejażdzkę warto sprawdzić stan techniczny sprzętu i wyposażyć się w niezbędne akcesoria rowerowe. Zobaczie, co się przyda!

Kosiarki traktorowe - na co warto zwrócić uwagę przed zakupem?

. - Komfort pracy zapewnia także funkcja tłumienia pylenia w koszu oraz elektryczne wysypywanie trawy z kosza, szczególnie polecane dla osób starszych i kobiet. - Przydatnym wyposażeniem jest licznik motogodzin , który rejestruje czas pracy kosiarki w całym sezonie. To szczególnie

Luksus z odzysku

Luksus z odzysku

tanie. Zanim Humberto i Fernando Campanowie trafili na salony, projektowali meble z opon, szyn, kartonów. W ich kraju - Brazylii - wykorzystanie odpadów już dawno opanowano do perfekcji. - Kiedy nie mogliśmy pozwolić sobie na jakiś materiał, szukaliśmy tańszego - mówią lapidarnie bracia o

Najnowsze