kosze z opon

KM

Akcesoria rowerowe - przygotuj się na sezon!

Akcesoria rowerowe - przygotuj się na sezon!

Nadchodzi długo wyczekiwana chwila na wydobycie z garażu roweru. Lada moment zacznie sie sezon rowerowy, jednak zanim wyruszycie na pierwszą przejażdzkę warto sprawdzić stan techniczny sprzętu i wyposażyć się w niezbędne akcesoria rowerowe. Zobaczie, co się przyda!

Jak urządzić garaż na lata? Oto najważniejsze wskazówki

Choć z założenia w garażu powinien stać tylko samochód (lub inny pojazd mechaniczny), w praktyce pomieszczenie to służy również np. jako schowek na rowery, kosiarkę i narzędzia ogrodnicze. W garażu przechowuje się też zapas opon, akcesoria i środki do mycia auta, oleje i smary. O czym należy pamiętać urządzając garaż?

Kosiarki traktorowe - na co warto zwrócić uwagę przed zakupem?

Masz duży ogród (powyżej 1500 m2), zimą kłopoty z odśnieżaniem i mało czasu na pielęgnację ogrodu? Polecamy kupno kosiarki traktorowej.

Luksus z odzysku

Luksus z odzysku

konieczność. Ale to, co ekologiczne, wcale nie musi być tanie. Zanim Humberto i Fernando Campanowie trafili na salony, projektowali meble z opon, szyn, kartonów. W ich kraju - Brazylii - wykorzystanie odpadów już dawno opanowano do perfekcji. - Kiedy nie mogliśmy pozwolić sobie na

Najnowsze