kosze na bieliznę eleganckie

Redakcja

Jak zaprojektować garderobę do przedpokoju?

Jak zaprojektować garderobę do przedpokoju?

Piękny przedpokój to miejsce wyjątkowe, które warto odpowiednio zaaranżować - jest to w końcu pierwsze pomieszczenie, jakie widzą Twoi domownicy i goście, jego wygląd powinien być zatem zachęcający. Jednocześnie nie należy zapominać o tym, aby przedpokój był funkcjonalny i wygodny. W odpowiednim urządzeniu przedpokoju pomogą na pewno garderoby. Jak zaprojektować garderobę? Zobacz razem z nami!

Oryginalne i niedrogie dodatki do łazienki

Łazienka to królestwo kobiet, które uwielbiają długie kąpiele w wannie i wykonują tam pielęgnacyjne zabiegi. Jak sprawić, aby to pomieszczenie - nawet małe - było równie piękne i designerskie, jak reszta mieszkania? Wystarczą stylowe dodatki, za które nie zapłacisz majątku!

15 pomysłów na schowki w łazience

Mała ilość miejsca w naszych łazienkach wymaga kreatywności w planowaniu miejsc na przechowywanie. Prezentujemy kilka ciekawych pomysłów na schowki, w których pomieścisz ręczniki, kosmetyki czy środki czystości.

Metamorfoza wnętrz: okiełznane kolory w kuchni i łazience

Metamorfoza wnętrz: okiełznane kolory w kuchni i łazience

miejsce na dużą szafę mieszczącą kosz na bieliznę, ręczniki i wszelkiego rodzaju kosmetyki.

Ile kosztuje szafa na wymiar?

Ile kosztuje szafa na wymiar?

;prawidłami – ok. 150-300 zł Płócienny kosz na bieliznę do prasowania – 10-80 zł Lustro obrotowo-wysuwne – 200-500 zł Poprzeczny, wysuwany wieszak na ubrania – 30-150 zł Listwa oświetleniowa na baterie – 40-150 zł Szafy na wymiar są przygotowywane na podstawie

Nowoczesna sypialnia - pomysły na modne wnętrze

Nowoczesna sypialnia - pomysły na modne wnętrze

także funkcjonalna. Nowoczesna sypialnia, oprócz odpowiedniej wielkości łóżka, powinna pomieścić: szafę na ubrania – w zależności od metrażu i układu pokoju może być to szafa wtopiona we wnękę albo wolnostojąca, grunt, aby była pojemna; komodę, do której można schować bieliznę, koszulki, apaszki i

Najnowsze