kontury drzew

mapind

18 pomysłów na świąteczny ogród. Świąteczne ozdoby do ogrodu

18 pomysłów na świąteczny ogród. Świąteczne ozdoby do ogrodu

Ozdabiacie mieszkanie na Boże Narodzenie? A pamiętacie o ogrodzie? Tam również warto ustawić świąteczne dekoracje! Jak zatem przystroić otoczenie, by uczcić święta? Oto 18 pomysłowych ozdób do ogrodu, które bez trudu wykonacie sami.

"Odkryciem malarstwa współczesnego jest wolność". O unikatach powojennych mistrzów

"Podstawowym odkryciem malarstwa współczesnego jest wolność. Nie bezinteresowność, ani fantazja, ani oryginalność, ale prawo dochodzenia malarza bez zastrzeżeń, do ostatnich granic samego siebie. Swoje własne "ja" - to dla każdego zagadnienie najbardziej pełne wątpliwości i najmniej dostępne". Oto unikalne prace powojennych mistrzów polskiego malarstwa.

Odbiór robót budowlanych - wykopy pod fundamenty

Na etapie prac fundamentowych warto sprawdzić czy ekipa usunęła i właściwie składuje ziemię roślinną oraz czy dobrze przygotowała wykopy pod fundament.

Grzejniki: zasłaniać czy nie?

Grzejniki: zasłaniać czy nie?

parapetu. Zabawny przykład na zamaskowanie grzejnika i rur poziomych i zyskanie wieszaka na ręczniki w łazience.  Drzewko łatwo jest zrobić samodzielnie. Dwa kontury drzewa najpierw narysuj na papierze, następnie wzór odrysuj na sklejce i wytnij za pomocą wyrzynarki. Obie części połącz trzema

Najnowsze