koniki skandynawskie

Natalia Szyperek, D Z

Dekoracje świąteczne, dzięki którym poczujesz magię świąt już teraz!

Dekoracje świąteczne, dzięki którym poczujesz magię świąt już teraz!

Koniec listopada to idealny moment, aby zacząć wybierać dekoracje świąteczne. Kolorowe lapmki, figurki czy inne akcesoria z motywem nadchodzących świąt w mgnieniu oka wprowadzą magiczny nastrój do twojego mieszkania. Podpowiadamy, jakie dekoracje świąteczne wybrać, aby nie przedobrzyć!

Moda na "skandynawskie". Za co kochamy Skandynawię i skandynawski styl życia?

To, co skandynawskie - wzornictwo, moda, zabawki, jedzenie - budzi w nas dobre emocje - przekonuje Kasja Kinsella, autorka książki "Nordicana". Razem z Kinsellą przyglądamy się najciekawszym zjawiskom kultury skandynawskiej. Wybraliśmy 10 rzeczy, za które najbardziej kochamy Skandynawię.

Porcelana Iittala Taika - magiczna kolekcja rodem z Finlandii

Iittala - narodowe dobro Finlandii i zarazem synonim skandynawskiego designu - to firma stworzona w 1881 roku. Szkło i porcelana Iittala to doskonała jakość i charakterystyczne, rozpoznawalne na pierwszy rzut oka wzornictwo.

Skandynawskie mieszkanie pełne kolorów

wodę. Trzy ściany i sufit wyłożono niewielkimi, błękitnymi płytkami. Ścianę z prysznicem oraz podłogę pokrywają większe, wzorzyste płytki. Trudno znaleźć dwie takie same! Zdobią je koniki morskie, meduzy, ośmiornice, fantazyjne kratki i zabawne napisy. Design w domu, czyli na

Najnowsze