komoda lupo

KK

Miedziane dodatki do mieszkania - rozjaśnią i dodadzą blasku

Miedziane dodatki do mieszkania - rozjaśnią i dodadzą blasku

Tak w modzie, jak i we wnętrzach pojawiają się trendy. Choć zdecydowanie łatwiej kupić nową sukienkę, niż zrobić remont w domu, zmiany są potrzebne, poprawiają nasze samopoczucie i nastrój. Małe zmiany aranżacyjne w domu można wprowadzić za pomocą dodatków. Obecnie hitem są miedziane dodatki do mieszkania, które dodają blasku i szyku. Jakie zalety mają dodatki w kolorze miedzi i jakie wybierać? Podpowiadamy!

Wielofunkcyjne meble do małego mieszkania - zobacz jak sprytnie wykorzystać niewielką przestrzeń

Wielofunkcyjne meble są najlepszym wyborem dla tych, którzy nie mają zbyt obszernego mieszkania. Dzięki nim nie musimy zostawać minimalistami, aby zachować porządek i wolną przestrzeń w domu. Zobacz jak urządzić małe mieszkanie właśnie dzięki meblom, które łączą w sobie kilka ról.

Dzień Ojca - jaki prezent wybrać? Najciekawsze propozycje

Dzień Ojca to święto popularne w wielu krajach, w Polsce obchodzimy je 23 czerwca. Tego dnia warto obdarować tatę małym upominkiem. Prezent na Dzień Ojca nie musi być banalny i oklepany. Jaki drobiazg wybrać, by wywołać uśmiech na twarzy taty? Podpowiadamy.

Te obrazy nadadzą wnętrzom niepowtarzalny charakter - wybraliśmy najmodniejsze kompozycje

Te obrazy nadadzą wnętrzom niepowtarzalny charakter - wybraliśmy najmodniejsze kompozycje

czemu ustawione przedmioty nie zasłonią obrazu. Istotne jest również, by obraz nie był szerszy niż komoda , łóżko czy kanapa. Obrazy w pionie zwężają optycznie wnętrza i dodają im wysokości - to doskonały zabieg, który warto zastosować w niższych mieszkaniach. Z kolei obrazy poziome, obrazy na ścianę

TREND: patchworkowe meble i dodatki - gdzie będą pasować?

TREND: patchworkowe meble i dodatki - gdzie będą pasować?

tekstylia. W sklepach meblowych znajdziemy krzesła, fotele, ławeczki, a także komody czy pufy. Wielobarwność przedmiotów sprawi, że nie sposób będzie przejść obok nich obojętnie. Pamiętajmy jednak, by we wnętrzu nie ustawiać kilku przedmiotów w tym stylu. Warto zdecydować się na stonowane odcienie

Najnowsze