kominek i tv

Przestronny dom jednorodzinny

Przestronny dom jednorodzinny

Duży metraż nie daje gwarancji powodzenia w funkcjonalnym zaprojektowaniu wnętrz. Łatwo zapędzić się w kozi róg i umieścić w nich zbyt dużą ilość mebli i dodatków. Jak zatem sprawić, by przestronny dom jednorodzinny pozostał taki nawet po umeblowaniu?

Stylowe mieszkanie byłego kierowcy rajdowego

O czym marzy zapracowany biznesmen? O świętym spokoju. Projektantka Anna Wojczyńska postarała się, by jego mieszkanie sprzyjało wyciszeniu.

Wnętrze Pod Kreskę, czyli połączenie dwóch mieszkań

Mieszkanie Siedmiogrodzka powstało z połączenia dwóch oddzielnych lokali w jedną spójną całość. Założeniem projektantów z pracowni 81.waw.pl było stworzenie jednolitej przestrzeni, łączącej nowoczesny z styl z funkcjonalnością pomieszczeń. We wnętrzu króluje drewno i biel z podkreślonymi na szaro wnękami.

Betonowy hotel. Zimny czy elegancki?

wyboru zarówno dzienniki portugalskie i międzynarodowe. Fot. pedraliquida.com W hotelu Casa do Conto gościom oferowany jest pełen zestaw usług dodatkowych. W jego gościnnych wnętrzach, poza częścią noclegową, znajdziemy recepcję z lobby, salon z kominkiem, bibliotekę, jadalnię z patio i ogród

Doświadczenia właścicieli

. Drewna do kominka nie kupujemy na miejscu (drożej), tylko sprowadzamy je z tzw. ściany wschodniej (tańsze). Założyliśmy instalacje odkurzacza centralnego, oświetlenia zewnętrznego, sieć komputerową, telefoniczną i TV Sat. Same urządzenia zamontujemy później.

Miejsce na telewizor

Miejsce na telewizor

przygotowanie gniazd elektrycznych i TV, tak by po powieszeniu telewizora, wszystkie instalacje nie były widoczne dla naszych oczu. Istnieje też możliwość umieszczenia telewizora na panelu meblowym albo mobilnej szafce - wtedy kable instalacyjne schowane są właśnie w tych meblach

Najnowsze