kominek i tv

Przestronny dom jednorodzinny

Przestronny dom jednorodzinny

Duży metraż nie daje gwarancji powodzenia w funkcjonalnym zaprojektowaniu wnętrz. Łatwo zapędzić się w kozi róg i umieścić w nich zbyt dużą ilość mebli i dodatków. Jak zatem sprawić, by przestronny dom jednorodzinny pozostał taki nawet po umeblowaniu?

Stylowe mieszkanie byłego kierowcy rajdowego

O czym marzy zapracowany biznesmen? O świętym spokoju. Projektantka Anna Wojczyńska postarała się, by jego mieszkanie sprzyjało wyciszeniu.

Betonowy hotel. Zimny czy elegancki?

O miłości w domach z betonu śpiewała niegdyś Martyna Jakubowicz. Przedstawiamy Wam niespotykane wnętrza hotelu w Porto, który mimo dominującego we wnętrzach betonu jest gościnny i bardzo unikalny.

Wnętrze Pod Kreskę, czyli połączenie dwóch mieszkań

. Włączone wieczorem nadają wnętrzu klimat. Przy kominku można usiąść i na wygodnym fotelu relaksować się, np. czytając książki czy popijając ulubiony napój. Jego głównym zadaniem jest oddzielenie strefy dziennej od kuchni, której kolorystyka i układ stanowią integralną część całego mieszkania &ndash

Doświadczenia właścicieli

. Drewna do kominka nie kupujemy na miejscu (drożej), tylko sprowadzamy je z tzw. ściany wschodniej (tańsze). Założyliśmy instalacje odkurzacza centralnego, oświetlenia zewnętrznego, sieć komputerową, telefoniczną i TV Sat. Same urządzenia zamontujemy później.

Miejsce na telewizor

Miejsce na telewizor

przygotowanie gniazd elektrycznych i TV, tak by po powieszeniu telewizora, wszystkie instalacje nie były widoczne dla naszych oczu. Istnieje też możliwość umieszczenia telewizora na panelu meblowym albo mobilnej szafce - wtedy kable instalacyjne schowane są właśnie w tych meblach

Najnowsze