kolorowe oprawki do żarówek

Karolina Kielak

Lampy sufitowe LED - modne oświetlenie w nowoczesnych wnętrzach

Lampy sufitowe LED - modne oświetlenie w nowoczesnych wnętrzach

Urządzając dom w nowoczesnym stylu, dużą uwagę warto przywiązać do doboru oświetlenia, które powinno podkreślać styl, nadawać charakter, być praktyczne, a jednocześnie bardzo dekoracyjne. Hitem w ostatnim czasie są lampy sufitowe LED. Nowoczesne oświetlenie podsufitowe led robi ogromne wrażenie, zobaczcie sami!

Wiszące lampy w trzech modnych stylach

Z plafonami pożegnaliśmy się na dobre. W naszych wnętrzach królują teraz wiszące lampy. Wybraliśmy kilkanaście modeli w trzech najmodniejszych stylach - minimalistycznym, nowoczesnym i industrialnym.

Zrób to sam. Bajkowa lampa z tykwy

Pocieszny butelkowaty kształt i duże rozmiary owocu, sprawiają, że tykwa doskonale nadaje się do ręcznie robionych dekoracji. Zobaczcie jak samemu wykonać lampy ze zdrewniałych owoców tykwy.

Modne lampy do kuchni i jadalni

wykończone drewniane akcesoria, wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Fot. MyBaze.com / HOP Design - lampy TOTEM od FIU FIU SHOP Kolekcja lamp Totem to nanizane na kolorowe kable oprawki i elementy toczone z drewna. Minimalny zabieg daje maksymalny efekt. Chyba nie ma drugiego materiału, który

Mieszkanie w kamienicy w centrum Wrocławia

, podkreślający industrialny charakter wnętrza. Żarówki zostały kupione w Castoramie. Kable i bakelitowe oprawki do żarówek pochodzą ze sklepu kolorowekable.pl oraz kablewoplocie.pl. Puszki i przełączniki wyprodukowała firma ELDIS, wykonująca urządzenia elektryczne dla potrzeb przemysłu okrętowego. Przyznacie

Najnowsze