kolor ziemisty

Materiał promocyjny

Farby do wnętrz inspirowane naturą. Oto kolory do każdego stylu aranżacji

Farby do wnętrz inspirowane naturą. Oto kolory do każdego stylu aranżacji

O wyglądzie twojej przestrzeni decydują najmniejsze szczegóły. Czasami kolor ścian może sprawić, że pomieszczenie nabiera nowego charakteru. W tym sezonie warto postawić na kolory inspirowane naturą. Są nie tylko modne, ale i dobre dla naszego samopoczucia.

Czerwony kolor we wnętrzach - jak łączyć go z innymi barwami?

Gorący, czerwony kolor ma wiele twarzy. Stworzenie udanej aranżacji z tą energetyczną barwą może być dużym wyzwaniem. Sztuką jest dobór odpowiedniego odcienia czerwieni oraz kolorów, które stworzą z nią zgrany duet. Podpowiadamy, jak wykorzystać tę pełną życia barwę w wystroju wnętrz. Sprawdźcie najmodniejsze zestawienia z czerwonym kolorem roli głównej.

Dekoracje, które pomogą wam zatrzymać wakacyjny klimat

Wykorzystanie elementów nawiązujących do pamiątek z wakacyjnych wojaży już od kilku sezonów rządzi na liście najgorętszych trendów wnętrzarskich. Różnorodność zdobień, deseni, feeria barw i struktur sprawiają, że dość łatwo przemycić ten styl i połączyć go z innymi - oczywiście - z umiarem. O tym, że pamiątki z podróży to najlepsze dekoracje wnętrz przekonuje nas marka 9design.

Płytki łazienkowe - przegląd aktualnych trendów

Płytki łazienkowe - przegląd aktualnych trendów

żółcienie, ziemiste ugry tworzą niezwykłą mieszankę, która sprawia, że możemy poczuć śródziemnomorski klimat. Płytki łazienkowe Tubądzin w majolikowej wersji to wybór dla tych, którzy kochają oryginalne wzory. Płytki łazienkowe Opoczno - ku nowoczesności Zupełnym przeciwieństwem majolikowych wzorów są

Grzejniki dekoracyjne - design czy funkcjonalność? Wybierając Purmo otrzymujesz jedno i drugie

Grzejniki dekoracyjne - design czy funkcjonalność? Wybierając Purmo otrzymujesz jedno i drugie

lekkości. Co ważne, grzejniki Purmo można wybrać w dowolnym kolorze spośród palety barw RAL - począwszy od cytrusowych i świeżych kolorów, przez trawiaste i morskie zielenie oraz fiolety, aż do stalowych i ziemistych brązów, szarości, a nawet czerni. SUROWOŚĆ I KLASYKA FORMY

Najnowsze