koc na kanapę narożną

Karolina Mucha

Narożnik - wygodny mebel, który każdy chce mieć

Narożnik - wygodny mebel, który każdy chce mieć

Salon to centrum życia rodzinnego, spotkań z przyjaciółmi oraz relaksu. Warto zadbać o komfortowe meble. Pośród sof i kanap najpopularniejsze są narożniki. Wybraliśmy dla was najładniejsze modele.

Jak zrobić meble ogrodowe - czyli zrób to sam

W każdym ogrodzie nie może zabraknąć tarasu, gdzie latem będziemy mogli grillować czy spędzać czas wspólnie z rodziną. Najważniejszym elementem tarasu są meble ogrodowe, których cena potrafi sięgać nawet do kilku tysięcy ! Z tego względu wiele osób decyduje się na własnoręcznie wykonanie mebli ogrodowych. Najbardziej popularne są meble ogrodowe z palet drewnianych.

Jak zaaranżować pokój młodzieżowy, wykorzystując narożnik z funkcją spania?

Narożniki z funkcją spania to meble sprytne i wielofunkcyjne, dzięki czemu idealnie wpisują się w ideologię pokojów młodzieżowych. Młodzi ludzie oczekują praktycznych i modnych rozwiązań. Potrzebują również wyrażania samych siebie. Narożnik jak najbardziej im to umożliwi.

Salon z aneksem kuchennym

Salon z aneksem kuchennym

nowoczesnego, idealna dla naszego pokoju dziennego. W salonie z kuchnią sprawdzi się doskonale. Jakie meble do salonu z aneksem kuchennym? Salon z aneksem kuchennym to doskonałe miejsce do zaaranżowania przestrzeni i umieszczenia tam naszych ulubionych mebli. Warto wyeksponować kanapę (najlepiej zastosować na

Inspiracje: kąciki sypialne w różnych odcieniach

Inspiracje: kąciki sypialne w różnych odcieniach

soczysty, energetyczny; zastosowany w nadmiarze może domino-wać we wnętrzu. Nasza rada: Połącz limonkę z neutralnymi kolorami, np. z szarością. ZESTAW WIOSENNIE. Parawan Spa, dwustronna foliowana tkanina, 120 x 180 cm, ElDecor, 387 zł. Fot. producent ZESTAW WIOSENNIE. Koc THK Green, akryl i poliester

Najnowsze