kołnierz do kabin prysznicowych

Kamil Michaluk

Jak zrobić odpływ liniowy w prysznicu? Instrukcja krok po kroku

Jak zrobić odpływ liniowy w prysznicu? Instrukcja krok po kroku

Jak zamontować odpływ liniowy? Nie jest to takie trudne, ale trzeba przestrzegać kilku zasad. Dzięki temu minimalistyczny prysznic bez brodzika będzie nam dobrze służył przez całe lata. O czym warto pamiętać? Jak przebiegają kolejne etapy prac? Podpowiadamy.

Łazienka: zalety kabiny bez brodzika

Coraz częściej zastępuje w naszych łazienkach standardową kabinę z brodzikiem. Za takim rozwiązaniem przemawia nie tylko estetyka, ale także wygoda. Zobaczcie przykłady.

Sprzątanie łazienki - ile czasu na to poświęcasz?

Czyszczenie sodą, środkami naturalnymi i syntetycznymi, mycie i szorowanie - czego nie robi się, aby mieć, niczym Perfekcyjna Pani Domu, lśniącą i higieniczną łazienkę.

Bez papy i lepiku

Bez papy i lepiku

są zalewane, zachlapywane i opryskiwane wodą, a więc ścianę nad wanną, ściany kabiny prysznicowej oraz podłogę - najlepiej na całej powierzchni.Ściany wokół wanny wystarczy zaizolować do poziomu nieco powyżej obszaru, który będzie zachlapywany, a więc zazwyczaj nieco powyżej tego miejsca, dokąd

Kabiny prysznicowe: niewidoczny odpływ liniowy

podłodze. Niekwestionowanym atutem przemawiającym za zastosowaniem rynny odpływowej do kamienia naturalnego firmy TECE jest także prosty i szybki montaż. Kompletny system odpływowy składa się z się z rynny odpływowej z czterocentymetrowym kołnierzem izolacyjnym oraz podstawy do kamienia naturalnego. Co

Najnowsze