klosz do patery

Karolina Kielak

Modne etażerki, patery i talerze - przegląd naczyń do serwowania ciast

Modne etażerki, patery i talerze - przegląd naczyń do serwowania ciast

Ciasto to najlepszy dodatek do kawy i herbaty podczas spotkań z rodziną lub przyjaciółmi. Powinno nie tylko świetnie smakować, ale też ładnie wyglądać. Etażerki, patery i talerze na ciasto wyeksponują wypieki i zapewnią łatwy dostęp. Przygotowaliśmy przegląd naczyń do serwowania ciast.

Polski design na czasie: "Coś co się wyróżnia i zachowuje ponadczasowe standardy"

Krzesła, stoły, fotele, kwietniki z obłościami. Minimalistyczne, a jednocześnie artystyczne lampy. Ceramiczne naczynia, które wyglądają, jak uformowane przez naturę czy też finezyjne wazony o ponadczasowej stylistyce. Wszystko ręcznie wykonane i od polskich marek, które warto znać, śledzić i wspierać.

Jak polskie marki odczarowują "kryształy" znane z PRL-u. O wyjątkowym szkle nie tylko na stół

Jak polskie szkło kryształowe zostało odczarowane "z klątwy PRL-u", która spowodowała, że kojarzyły się wyłącznie z babcinymi meblościankami? Siłą współczesnych projektów jest doskonała funkcja użytkowa, ale też niepowtarzalny i niebanalny styl, za który odpowiadają polskie huty szkła kryształowego oraz ich świetni projektanci. To wyjątkowe kryształy, które ozdobią nie tylko stół, ale ulubioną komodę i regał. Warto je kolekcjonować.

Dekoracje świąteczne: nakryj pięknie wielkanocny stół

Dekoracje świąteczne: nakryj pięknie wielkanocny stół

piętrowa - 69,90 zł, tendom.pl; cukiernica - 140 zł, Q Forma; patera z kloszem - 79 zł, szklanki - 49 zł/6 szt., westwing.pl; ptaszek (na paterze) - 25 zł, zajączek (biały) - 35 zł, zajączek (w róże) - 49 zł, kura - 59 zł, zajączek (przy cukiernicy) - 12 zł, Meubles de Charme; obrus - własność stylistki

Dekoracja sali weselnej

Dekoracja sali weselnej

, wykorzystajmy zatem tę okazję do stworzenia magicznej scenerii, która stanie się tłem do budowania jednych z najważniejszych wspomnień we wspólnym życiu. Dekoracje weselne >> Dekoracja sali weselnej powinna zacząć się od ustawienia stołów dla gości, drugim krokiem powinno być oświetlenie. Detale zostawmy

Najnowsze