klimatyzator przenośny

Redakcja

Przenośny klimatyzator LG DUAL Inverter zapewnia wydajne chłodzenie każdego pomieszczenia

Przenośny klimatyzator LG DUAL Inverter zapewnia wydajne chłodzenie każdego pomieszczenia

Przenośny klimatyzator LG oferujący wydajność energetyczną, skuteczne, szybkie chłodzenie i cichą pracę można łatwo zainstalować w dowolnej przestrzeni domowej.

Klimatyzator przenośny czy stacjonarny?

Klimatyzator do niedawna był rzadkością a nawet uznawano go za luksus. Obecnie jego popularność bardzo szybko rośnie i możemy go spotkać wielu domach. W upalne lato klimatyzator z pewnością przyniesie ulgę, dlatego warto zastanowić się nad jego zakupem. Najpopularniejsze są klimatyzatory przenośne oraz split. Powinniśmy przemyśleć swój wybór.

Klimatyzatory przenośne do mieszkania - najlepsze modele na rynku

Upały potrafią dać nam się we znaki. Zbyt wysoka temperatura nie tylko niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie, ale także utrudnia normalne funkcjonowanie. Z pomocą przychodzą nam klimatyzatory, które sprawiają, że nawet w bardzo upalne dni temperatura w pomieszczeniu jest niemal idealna. Jaki klimatyzator wybrać, aby spełniał wszystkie najważniejsze kryteria i mógł posłużyć nam na lata?

Klimator przenośny - co to za urządzenie, jak działa?

Klimator przenośny - co to za urządzenie, jak działa?

klimator. Wyjaśniamy! Klimator lub klimatyzer to zupełnie inne urządzenie niż klimatyzator. Klimator domowy to urządzenie zdecydowanie mniejsze, tańsze, ale przede wszystkim przenośne. Bez trudu możemy przestawiać je w domu z pomieszczenia do pomieszczenia. Klimator nie ma takich elementów instalacji

Jaki klimatyzator warto wybrać do mieszkania w bloku?

Jaki klimatyzator warto wybrać do mieszkania w bloku?

Klimatyzator to urządzenie, które świetnie sprawdzi się latem. Można wybierać spośród modeli przenośnych, jak też stacjonarnych - split albo multisplit, dzięki któremu można ochłodzić kilka pomieszczeń w tym samym czasie. Który klimatyzator najlepiej sprawdzi się w mieszkaniu w boku? 

7 mitów na temat klimatyzacji w domu

7 mitów na temat klimatyzacji w domu

stosunku do pomieszczenia. Strumień powietrza nie powinien być skierowany bezpośrednio na domowników ani przekraczać prędkości 0,25 m/s, żeby nie był odczuwalny jako przeciąg. Klimatyzatory generują różny poziom hałasu. Najgłośniej pracują klimatyzatory kompaktowe - stacjonarne i przenośne. W

Sposoby na upały - jak ochronić dom przed nadmiernym słońcem?

Sposoby na upały - jak ochronić dom przed nadmiernym słońcem?

stosowania osłon, rozwiązaniem będzie relaks w klimatyzowanym pomieszczeniu. Do wyboru mamy klimatyzatory : • proste – typu monoblok, montowane w oknie (jedna część na zewnątrz, druga wewnątrz) lub przenośne (wystawiony przez okno przewód odprowadza na zewnątrz ciepłe powietrze) &bull

Sposoby na upał w domu - wentylatory i klimatyzacja

Sposoby na upał w domu - wentylatory i klimatyzacja

Fot. producent Palm Fantasia, 3 prędkości nawiewu, 3 żarówki po 60 W, moc 58 W, śr. 132 cm, topstylowe.pl, 999 zł - Modele przenośne są nieduże, ale głośne. Muszą pracować we wnętrzu z oknem, przez które wystawia się rurę odprowadzającą ciepłe powietrze. Są przez to mało wydajne, bo gorące powietrze

Najnowsze

Klimatyzator przenośny

Klimatyzator przenośny

Klimatyzator przenośny pomoże każdemu w gorącym okresie! Lato niesie za sobą bardzo wysokie temperatury, które wręcz są nie do wytrzymania. Jest jednak na to sposób! Wystarczy mieć w domu odpowiedni klimatyzator przenośny, który pozwoli nam odetchnąć - w przenośni i dosłownie. Tego typu element zmniejszy odczuwalną temperaturę i sprawi, że nie będziemy aż tak bardzo odczuwać męczącego i irytującego wręcz upału.

Klimatyzator przenośny może być zastosowany w różnych miejscach - to z pewnością jego bardzo duża zaleta. Dzięki temu możemy go umieszczać dokładnie tam, gdzie aktualnie przebywamy. Jeśli potrzebujemy ochłodzenia w kuchni, w której aktualnie przygotowujemy obiad, to możemy go tam właśnie ze sobą zabrać. Jeśli zaś czytamy książkę w sypialni, to mamy szansę położyć go niedaleko siebie, aby temperatura była jak najbardziej optymalna.

Klimatyzator przenośny to niewielki koszt - z tym chyba nawet nie można się nie zgodzić. Natomiast zalety płynące z jego posiadania są bardzo duże. Osoby, które zbyt długo przebywają w gorących pomieszczeniach mają złe samopoczucie i nastrój. Dodatkowo mogą nabawić się różnych schorzeń. A przy użyciu tego specjalnego klimatyzatora te wszystkie problemy znikają.