klamki stylizowane

AO

Jak urządzić kuchnię w stylu retro?

Jak urządzić kuchnię w stylu retro?

Kuchnia retro to AGD o opływowych kształtach, pastelowe kolory i sprzęty jakby żywcem wyjęte z lat 60. Meble kuchenne powinny być jasne i najlepiej drewniane. Co jeszcze składa się na styl retro w kuchni?

Kuchnia w stylu retro

Styl lat 50. i 60. powraca wciąż na nowo zarówno w modzie jak i we wnętrzach. Tak urządzona kuchnia będzie więc jak najbardziej na topie.

Mosiądz we wnętrzach. Zastosowanie mosiądzu w aranżacjach

Mosiądz to ciekawa alternatywa dla metalowych detali w kolorze srebrnym, modnych w aranżowaniu wnętrz od kilku ładnych lat. Dodatki z mosiądzu wprowadzą do pomieszczenia ciepłą atmosferę i będą się świetnie komponowały z meblami w ciemnobrązowym kolorze oraz welurową tapicerką na sofie i fotelach. Przyszłym i obecnym posiadaczom dekoracji z mosiądzu podpowiadamy, jak czyścić mosiądz, aby długo cieszył oczy.

Bramy sekcyjne boczne Normstahl- otwórz bramę nowych możliwości

. Nieograniczone możliwości dają nam również nakładki "Longlife", aluminiowe, 3-milimetrowe aplikacje upiększające bramy Normstahl, dostępne w wersji stylizowanej na stal szlachetną, mosiądz lub z nieprzezroczystego szkła w kolorze zielonym lub niebieskim. Praktycznym akcentem

Najnowsze