kitchen aid

Agnieszka Hasiec

Kitchen Aid: marka, która zrewolucjonizowała gotowanie

Kitchen Aid: marka, która zrewolucjonizowała gotowanie

Od ponad wieku produkty marki KichenAid stanowią idealne połączenie profesjonalnej wydajności, wysokiej jakości i kultowej stylistyki. Poznajmy bliżej jej historię.

W dwóch cenach

Jeśli wypatrzysz rzecz, która idealnie odpowiada twoim oczekiwaniom i gustowi, odwiedź jeszcze inne sklepy. Często bywa, że zakupy można zrobić znacznie taniej.

4 rzeczy do domu, na które warto oszczędzać pieniądze

Są rzeczy, na które warto zaoszczędzić. Lepiej kupić jeden wymarzony przedmiot (mieć pewność, że jest solidnie wykonany, kryje w sobie historię i będzie cieszyć moje oczy przez wiele lat), niż otaczać się milionem niepotrzebnych gadżetów. Zobaczcie, co warto mieć.

Tematy wnętrzarskie listopad

ręcznie składanie serwetek materac twardość wnętrza vintage żaluzje plisowane stojak na gazety Decoupage na drewnie decoupage na szkle retro AGD Kitchen

Sernik z ananasami

syropem i od razu podawaj. Większość przepisów na amerykańskie ciasta każe używać robota KITCHEN AID. Ten kulinarny symbol USA jest spory, czerwony, żółty lub kremowy, wygląda jakby wyjęto go z lat sześćdziesiątych. Na pewno kiedyś go widzieliście, choćby w serialu "Przyjaciele". Oczywiście, sernik

Najnowsze